22 мая 2018

Як офіцери СІМІС допомогли дітям у Сєвєродонецьку

СІМІС

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” у м. Сєвєродонецьк в ході виконання своїх службових обов’язків постійно здійснюють моніторинг гуманітарної ситуації у зоні відповідальності. В першу чергу, при цьому, ми звертаємо увагу на соціально незахищених громадян та людей, які потерпіли від ведення бойових дій на території Луганської області. Реалізуючи принцип відкритості та соціальної спрямованості в роботі груп цивільно-військового співробітництва, ОЦЦВС висвітлює результати своєї роботи через місцеві та центральні ЗМІ (інтернет ресурси), крім того ми маємо власну сторінку у Facebook. Одним із результатів нашої діяльності є те, що все більше пересічних громадян дізнаються про функції та спрямованість роботи СІМІСа, змінюють своє ставлення до Збройних сил України у кращу сторону.

Ось і цього разу, до нас звернулась Голова правління Сєвєродонецького благодійного фонду “Діти райдуги” Абрамова Наталія Євгенівна з проханням про допомогу в організації переїзду закладу до нового місця. При цьому, варто зазначити, що робота фонду не з легких – адже клієнтами є дітки з обмеженими можливостями.

Офіцери центру виконали свою обіцянку і у визначений день військові прийшли на допомогу – здійснили завантаження-вивантаження та перевезення речей закладу.

Тож можемо вкотре констатувати, що Збройні сили України не лише захищають нашу територіальну цілісність та незалежність але і приходять на допомогу власному народу коли, власне кажучи, допомогти нікому.

Прес-центр СІМІСа 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!