23 июня 2018

Маленькі українці у “Світанку” підготували концерт до Дня рідної мови

Світанок

За дуже короткий проміжок часу офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” (м. Сєвєродонецьк) вдруге отримали запрошення відвідати дитячий садок №26 “Світанок” Сєвєродонецької міської ради. Маса позитивних вражень та емоцій від першого візиту примусили нас відкоректувати свій робочий план-графік заходів і ми з великою радістю прийшли знову.

Цього разу дітки підготували нам свято до Дня української мови та писемності. Ведучою програми виступила директор дошкільного навчального закладу Наумова Наталія Анатоліївна. Крім того, в гості до малят завітали музиканти Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокофєва, які доповнювали атмосферу свята своїми виступами. Символічно що, молодий але талановитий акордеоніст закінчив саме цей садочок.

В ході свята, під час ігор та конкурсів, діткам розповідали про нашу рідну українську мову, про те як вона зародилася та, взагалі, що таке мова як засіб спілкування. Дітки ж у своїх виступах лише підтвердили, що не існує ніяких перешкод у вивченні та використанні української мови, а мелодійність та співучість у поєднанні з дитячою щирістю зачарували військових до нестями.

Звичайно, ми не могли прийти без подарунків, усі дітки отримали маленькі сувеніри та солодощі з рук військових. Проте ніякий подарунок не може замінити радості від спілкування з малечею. Офіцери центру раді, що отримали таких маленьких але надзвичайно відкритих друзів. Тепер ми можемо з гордістю розповісти бійцям з передової, що їм є кого захищати і за що боротись.

На нашу думку, слова вдячності заслужили усі працівники дошкільного закладу та батьки, які у важкі для держави часи виховують не просто чудових і веселих діток, а майбутнє України.

Миру нам усім та злагоди. Віримо, що Збройні сили України забезпечать мир та веселе безтурботне дитинство усіх дітей України.

Слава Україні!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!