24 июня 2018

Нариси з місця перекриття кордонів

фрилансер

Вже котрий день на західних кордонах групка шахраїв з кримінальним минулим проводить безчинства на шляхах державного значення.   Основним організатором виступив відомий в Закарпатті кримінальник Павло Павлов.  Для тих хто не володіє інформацією про кримінальне минуле Павлова нагадаємо, що цей персонаж у гарячі 90-ті перебував у складі банд формувань Великоберезнянського району, причетних до незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України), а також був причетний до контрабанди тютюнових виробів. Контакти із кримінальним угрупуванням «березняни» підтримує й досі. В 90-х роках на території Чехії та Словаччини приймав участь у бандформуваннях, які спеціалізувались на рекеті наших же заробітчан. Неодноразово затримувався поліцією Словаччини. «Кар’єра» як «активіста» розпочалася в 2015 році з його  провокації проти представників Правого сектору в Закарпатті, коли за вказівкою ставленика Медведчука в міліції пана С.Шаранича здійснив спробу збройного проникнення до приміщення штабу ПС та спровокував їх на конфлікт, який потім міліція використала для кримінального переслідування патріотів України.

Дивує та бентежить в цьому колапсі безпорадність силових структур в нашій державі. Новостворена поліція, як розповідають із Закарпаття, боїться навіть вийти із службових авто. Окрім селфі з порушниками дорожнього руху закарпатська поліція нічого не здатна зробити. Виникає питання – поліція боїться виконувати закони України? Дивлячись на імпотенцію поліції виникає ще одне питання для чого на неї витрачається стільки багато коштів платників податків – наших з Вами коштів. Звісно, що за цим стоять окремі політики України, але ви подивіться на кого ви зробили ставку.  

 

Теги: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!