22 мая 2018

Поїздка зоною відповідальності: СІМІС та Луганськ-1 відвідали н.п. Нижнє та Світличне

CIMIC

В рамках моніторингу соціальної та гуманітарної ситуації в населених пунктах, які знаходяться вздовж лінії зіткнення офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування(ОТУ)“Луганськ”здійснили поїздку до н.п. Нижнє та Світличне, де провели бесіди з місцевим населенням, керівництвом місцевої громади, відвідали підрозділи Збройних сил України.

CIMIC

В ході розмови з головою Нижнєнської селищної ради Шопіним В.В. обговорено основні проблеми селища, з’ясовано відношення місцевого населення до представників ЗСУ, досягнуто домовленості про організацію ефективної співпраці військових та місцевих мешканців. Крім того, СІМІСи розповсюдили газетну продукцію, надану нам місцевими активістами Кризового медіацентру м. Сєвєродонецьк та ГО “Восток-SOS”.

CIMIC

Крім того, ми відвідали підрозділи ЗСУ. В ході бесіди з військовослужбовцями та їх командирами ще раз переконались, що бойовий дух та морально-психологічний стан наших військових на висоті. Не дивлячись ні на погоду, ні на обстріли українські захисники жартують та перебувають у піднесеному настрої. А щоб їм було трохи комфортніше СІМІСи привезли гостинці від наших постійних друзів – львівських волонтерів. Зокрема, ми передали теплі речі та медикаменти. При цьому, передані препарати це, в першу чергу, протизастудні, противірусні засоби, вітаміни, перев’язувальні матеріали та зігріваючі препарати.

CIMIC

Отримали бійці і свіжу пресу, яку завжди із задоволенням читають.

CIMIC

Вчергове висловлюємо слова глибокої вдячності нашим добрим та постійним друзям зі Львова (Таня Балашова та компанія) за допомогу та небайдужість.

Слава Героям!

 

Прес-центр СІМІС

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!