16 июля 2018

Волонтери та офіцери СІМІС привезли українським військовим на передову смаколики та буржуйки

офіцери

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”, налагодивши взаємодію з волонтерами, здійснили виїзд до одного з підрозділів ЗСУ (бійці якого кожного дня виконують бойові завдання на лінії зіткнення) з метою надання посильної допомоги.

Завдяки нашим друзям-волонтерам Марина Закревская та Игорь Кравцов ми приїхали не з пустими руками. Зокрема, від Марини ми вручили бійцям засоби гігієни та солодощі, а від Ігоря маскувальні сітки та буржуйки, крім того вручили сітку, яку бійцям виготовили учні Лисичанського педагогічного коледжу.

Будемо раді, якщо наші подарунки піднімуть настрій бійцям та стануть у нагоді в боротьбі з ворогом.

В свою чергу, маємо подякувати бійцям за гостинний прийом, адже нас нагодували смачнющим борщем та кашею, звичайно на столі було сало з цибулькою та компот.

Приємно відзначити, що в підрозділі немає проблем із забезпеченням ні речовим майном, ні продуктами. Тож завзяття нашим бійцям не позичати, морально-бойовий дух на висоті, всі як один готові звільняти нашу країну від окупантів. А поки що військовослужбовці готуються гідно зустріти 25 річницю Збройних сил України.

Слава Україні!

Прес-центр CIMIC

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!