16 июля 2018

Один робочий день офіцерів цивільно-військового співробітництва

CIMIC

Робота офіцерів цивільно-військового співробітництва має одну яскраво виражену особливість – кожен день абсолютно не подібний іншому. Адже в процесі виконання завдань, ми контактуємо з різними людьми, кожного дня отримуємо різноманітні завдання вищого командування, вирішуємо питання взаємодії з представниками міжнародних організацій та іноземних держав тощо.

Саме в такому сенсі пройшов черговий робочий день офіцерів Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”.

Вранці офіцери ОЦЦВС забезпечували проведення ремонтно-відновлювальних робіт на ділянці залізничної дороги (48-50 км) в н.п. Оріхове. Після чого, ми відвідали н.п. Новотошківське, де провели робочі зустрічі з головою місцевої військово-цивільної адміністрації С.В. Шакуном та директором школи О.В. Згурською.

В розмовах з чиновниками з’ясували головні проблемні питання та домовились про подальшу співпрацю, обговорили питання надання гуманітарної допомоги міжнародними гуманітарними організаціями та проблеми з цим пов’язані. Сергій Вікторович, особисто провів офіцерів селищем, де показав жахливі наслідки обстрілів бойовиками мирних жителів, показав результати з відновлення населеного пункту. З директором школи домовились про проведення уроків мужності та занять з правил дорожнього руху вже цього тижня.

А в цей час інші офіцери ОЦЦВС проводили робочу зустріч з начальником відділу внутрішньої політики Сєвєродонецької міськради С.Лінніком. Обговорювалось питання співпраці місцевої адміністрації та СІМІСа в проведенні заходів популяризації Збройних Сил України, друку та розміщення банерів з привітаннями військовослужбовців з нагоди 25 річниці ЗСУ, розміщення рекламної інформації щодо безкоштовного обслуговування цивільного населення у військовому госпіталі тощо.

Таким чином, можемо впевнено сказати, що день не пройшов даремно, а Збройні Сили України є не лише гарантом миру та процвітання нашої держави, але й надійним партнером у вирішенні соціально-побутових питань наших співвітчизників.

Слава Україні!

Прес-центр СІМІСа 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!