21 апреля 2018

ОРЛО може залишитися без світла.

У поточному місяці від електропостачання буде відключено самопроголошену «Луганську народну республіку». Про це повідомив керівник ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Грицай Володимир під час ефіру на «Громадському радіо».
Він розповів, що перед вторгненням на схід України проросійських терористів заборгованість його компанії перед держпідприємством «Енергоринок» становила 700 мільйонів гривень. «На сьогоднішній день сума боргу значно зросла – до 4 мільярдів гривень. В той самий час нам заборгували 6 мільярдів. Електроенергія продовжує надходити до окупованої території Луганщини, а її там ніхто не оплачує», - зауважив Грицай.

«Коли я у листопаді два роки тому очолив «Луганське енергетичне об’єднання», тоді до непідконтрольної частини Луганської області поставлялася електроенергія на 300 мільйонів гривень щомісячно. Назад поверталося ну максимум 4 мільйона… 296… Ну ви розумієте про що йде мова. Пізніше ми стали отримувати компенсацію в розмірі до 60 мільйонів гривень. Це не покривало навіть четвертої частини наших витрат. І таким чином нам вдалося протриматися до липня поточного року. ми неодноразово зверталися, але реакції ніякої не було», - зазначив він.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!