26 апреля 2018

В окупованому селищі їжі та дров залишилося на 2 тижні

У жителів селища Новоолександрівка на Луганщині, що тимчасово підконтрольне бойовикам, закінчується їжа. Про це заявив перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

"Жителі Новоолександрівки, у західній частині Луганської області, повідомили, що в них запасів їжі та дров залишилося на два тижні. У них є електрика, але вони не можуть піти в ліс, щоб заготовити дрова, тому що там все заміновано. Багато з них змушені розраховувати на доставку гуманітарної допомоги", - сказав він.

Він додав, що багато людей на непідконтрольній Україні території розраховують тільки на гуманітарну допомогу.

Разом з тим Хуг нагадав, що на території Донбасу виникають проблеми з водопостачанням та електрикою, про які спостерігачі місії неодноразово заявляли. Від перебоїв з водою та електроенергією передусім страждають люди похилого віку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!