19 июня 2018

Снайперські дуелі у Станиці. Як бойовики зривають домовленості про припинення вогню

Співголова ГІ" Права Справа"

Командування "народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" прийняло рішення про передислокацію на лінію зіткнення в районі населеного пункту Станиця Луганська снайперських груп.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", протягом останнього тижня в районі колишнього Луганського аеропорту проводилися інтенсивні навчання снайперських підрозділів "народної міліції ЛНР". В ході навчань під керівництвом російських інструкторів особлива увага приділялася роботі в парі.

За версією бойовиків, передислокація снайперських підрозділів "народної міліції ЛНР" на лінію зіткнення в районі населеного пункту Станиця Луганська пов"язана з проведенням контрдиверсійної і антиснайперської боротьби з аналогічними підрозділами ЗСУ.

За повідомленнями офіційного представника "народної міліції ЛНР" майора А. Марочко, розвідкою бойовиків зафіксовано передислокацію в цей район снайперських підрозділів ЗСУ, озброєних крупнокаліберними гвинтівками іноземного виробництва.

Інформація про передислокацію снайперських груп бойовиків підтверджується українськими військовими. За повідомленнями прес-секретаря Луганського прикордонного загону Руслана Грєха,13 грудня о 23.30 під снайперський вогонь бойовиків потрапила Станиця Луганська. Бойовики стріляли з боку пам’ятника князю Ігорю.

"Під час цього обстрілу один з прикордонників, який ніс службу в складі прикордонних нарядів на КПВВ, отримав вогнепальне поранення", - йдеться у повідомленні Грєха.

Передислокація снайперських підрозділів і посилення протистояння з боку бойовиків в районі населеного пункту Станиця Луганська, наочно засвідчує небажання керівництва самопроголошеної "ЛНР" виконувати взяті на себе зобов’язання щодо припинення вогню і відведення військ в рамках Тристоронньої контактної групи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!