24 июня 2018

Маєш право знати: що розглядатимуть на 20 сесії Рубіжанської міськради

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Керівник проекту Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

Проект порядку денного 20-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 22 грудня 2016 року. Згідно з проектом, на розгляд сесії виноситься 19 питань, 9 з яких – земельні.

Статутні питання

П’ять проектів рішень, що розглядатимуться на сесії, вносять зміни до Статутів комунальних установ і підприємств міста та Положень про управління.

Так, планується затвердити у новій редакції Положення про управління освіти Рубіжанської міської ради та Положення про управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області (зміни, необхідні для внесення до нового реєстру неприбуткових організацій). Також депутатам запропонують затвердити у новій редакції Статути комунального підприємства «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради Луганської області та комунального підприємства «Редакція газети «Рубіжанські новини». Ще один проект рішення – затвердити у новій редакції Статути 22 комунальних установ міста (зміни, необхідні для внесення до нового реєстру неприбуткових організацій).

Міські програми

На 20 сесію виноситься лише одна міська програма – «Програма сприяння створенню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Рубіжне Луганської області на 2017-2019 рр.».

На виконання цієї програми за три роки планується витратити 15,75 млн грн: по 200 тис. грн на відновлення технічної документації на будинки, по 5 млн грн на капітальний ремонт в житловому фонді та по 50 тис. грн на ремонт елементів благоустрою, розташованих на прибудинкових територіях щорічно.

foto-2-3

Комунальне майно

На розгляд сесії виносяться проекти рішень про внесення змін до договорів оренди комунального майна (приміщень закладів освіти Рубіжанської міської ради та приміщення ДЮСШ №1), якими пропонується «витрати на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг здійснюються за рахунок орендодавця».

Земельні питання складають з 11 по 19 проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо.)

p.s. Крім того, сьогодні, 27 грудня підписане розпорядження про 22 позачергову сесію, яка також відбудеться 28 грудня у малій залі засідань одразу після чергової сесії, тобто о 16-00.

На розгляд позачергової 22 сесії Рубіжанської міської ради виноситься лише одне питання - про внесення змін до міського бюджету 2016 року. 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!