26 апреля 2018

Депутат пропонує меру міста Рубіжне зробити безкоштовні ліки доступними для людей

Депутат Рубіжанської міської ради Денис Денищенко звернувся до міського голови Сергія Хортіва з вимогою долучити заклади здоров’я міста Рубіжне до проекту Є ЛІКИ http://eliky.in.ua/.

Про це говориться в зверненні депутата.

«Ресурс Є ЛІКИ дозволяє пацієнту перевірити наявність у лікарні необхідних йому ліків, придбаних за бюджетні кошти. Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях як за торговою назвою, так і за активною речовиною», - пише Денис Денищенко.

Депутат відмітив важливість долучення закладів здоров’я міста Рубіжне до проекту Є ЛІКИ: «Долучення міста Рубіжне до ініціативи виведе з тіні інформацію про те, як використовуються у лікувальних установах дорого вартісні лікарські засоби та медичні вироби, які закуповуються за державні кошти та полегшить Рубіжанській міській раді контроль за розподілом та використанням лікарських засобів». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!