23 июня 2018

Чому День Соборності – це важливо? Відповідь знаходила молодь Луганщини

Старобельск

Напередодні Дня Соборності, 19 січня в Луганській обласній бібліотеці імені О. М. Горького зібралися старобільські студенти на лекцію до знакової події. Лекція за темою «Соборність України: шлях до Європи», яку проводив кандидат історичних наук Луганського національного університету  Чумак Михайло Михайлович, охоплювала широке поле проблемних питань. Зокрема обговорили сутність поняття «соборність» та її історичне значення для нинішнього покоління.

Окрім основних подій, що передували підпису Акту Злуки між УНР та ЗУНР, дискусія торкалася особистого ставлення студентів до подій тогочасних та нинішніх. Молодь говорила про необхідність більш активного проведення подібних пізнавальних заходів, щоб об’єктивніше оцінювати різні історичні перипетії.

До лекції приєдналася також громадська активістка, журналіст Проказа Дар’я, активізувавши студентів до ведення діалогу. Як зазначають бібліотекарі, головна мета заходу – максимально розворушити думку молоді, вислухати їх та надати можливість проявити громадський потенціал, додавши, що в Луганській обласній бібліотеці вже планується дискусійний майданчик до знаменних подій лютого.

Прес-центр ЛОУНБ імені О. М. Горького

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!