18 июня 2018

"Права Справа" зірвала провокацію бойовиків біля Станиці Луганської

Співголова ГІ" Права Справа"

6 березня, напередодні розведення протиборчих сил, в районі населеного пункту Станиця Луганська бойовики здійснили передислокацію підрозділів окремого розвідувального батальйону "народної міліції ЛНР".

За повідомленнями джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", наразі в місцях дислокації підрозділів розвідбату знаходиться командир батальйону – капітан Артур Косарєв.

Передислокація окремих підрозділів розвідувального батальйону відбувається на тлі заяв офіційного представника "народної міліції ЛНР" підполковника Марочко про активізацію роботи українських диверсійно-розвідувальних групп на лінії зіткнення. Свого часу Марочко заявляв про те, що в зону відповідальності 1 батальйону 14 бригади збройних сил України прибув підрозділ зі складу 8 полку спеціального призначення для проведення розвідувальних заходів уздовж лінії зіткнення.

Звертає на себе увагу той факт, що 6 березня, одночасно з передислокацією окремих підрозділів розвідувального батальйону бойовиків в район населенного пункту Станиця Луганська, командування "народної міліція ЛНР" оголосило про початок польових навчань мотострілкових підрозділів.

На полігоні народної міліції проходять заняття мотострілкових підрозділів, в ході яких відпрацьовуються різні тактичні завдання, такі, як ведення позиційної оборони, відбиття атаки і перехід до контратаки противника, – розповів підполковник Марочко.

6 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив, що в районі населеного пункту Станиця Луганська під час моніторингу запланованого на 7 березня розведення протиборчих сторін, спецслужбами самопроголошеної "республіки" планується здійснення обстрілів місця перебування спостерігачів ОБСЄ із застосуванням стрілецької зброї і мінометів.

Примітно, що 7 березня так званий "Центр громадських зв'язків МВС ЛНР" фактично підтвердив інформацію ГІ "Права Справа", повідомивши про те, що вибухотехніки "МВС ЛНР" знищили реактивну гранату, випущену начебто з позицій ЗСУ по пункту пропуску в районі Станиці Луганській. За інформацією бойовиків, снаряд прилетів вночі з боку українських позицій.

Кумулятивний постріл (реактивного протитанкового гранатомета) РПГ-7 впав в 30 метрах від вагончика місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Силами поліції, рятувальників і військових було організовано оточення. Робота пункту була припинена. Після огляду і документальної фіксації події було прийнято рішення про знищення гранати на місці методом підриву, – розповіли в "ЦГЗ МВС ЛНР".

За інформацією ГІ "Права Справа", заплановані спецслужбами самопроголошеної "ЛНР" провокації мали на меті звинуватити українську сторону у блокуванні процесу розведення сил на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганській. Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Как вы относитесь к украинцам, которые купили билеты на ЧМ по футболу в России?

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!