21 апреля 2018

Фокус ПРООН на Луганщині: економічне відновлення, децентралізація та громадська безпека

Гарбуз у ПРООН

Керівник Луганської області Юрій Гарбуз разом з директором Департаменту зовнішних зносин, зовнішьоекономічної та інвестицйної діяльності ЛОДА Денисом Денищенко на запрошення команди ПРООН відвідали офіс організації в Сєвєродонецьку. Зустріч розпочалася з презентації діючих проектів і пройшла в живій дискусії та обміном думками. Демократичність і свобода в діалозі, можливість відстоювати свою точку зору, це запорука успішної роботи команди, члени якої не боятися брати на себе відповідальність і робити вчинки. 


Програма відновлення та розбудови миру Програми розвитку ООН, яка була створена на базі 8 проектів, діючих на Донбасі, охоплює широкий спектр діяльності в Луганській області та має добру співпрацю з місцевою владою, громадським суспільством і бізнесом, повідомляє прес-служба ЛОДА. 

Основною метою Програми в регіоні є підтримка економічного відновлення, ефективного самоврядування, впровадження реформи децентралізації, а також зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості. 

Досягнуті результати дійсно вражають. У 2015-2017 роках Програма ПРООН зі співфінансування робочих місць і програма малих грантів створили 440 робочих місць у Луганській області (див. інфографіку). Відновлено вісім соціальних та економічних об’єктів інфраструктури, серед них: лікарні, реабілітаційні центри, центри нагляду за дитиною, мости та насосна станція. Ще п’ять об’єктів буде відновлено у 2017 році. Проведено близько 100 тренінгів, фокус-групових досліджень та форумів, на яких ПРООН зібрала разом представників влади, громадськості та силового сектору в 10 цільових громадах області (див. інфографіку). Також у цих громадах підтримують Центри надання адміністративних послуг – передбачається ремонт та обладнання приміщень. Стартує програма мікрогрантів для неурядових організацій на реалізацію соціально важливих проектів. «ПРООН у Сєвєродонецьку має дійсно професійну команду та здорову робочу атмосферу. Я ціную допомогу, яку надає організація для розвитку Луганської області, – сказав Юрій Гарбуз, керівник Луганської обласної державної адміністрації, на зустрічі з командою ПРООН в офісі ООН в Сєвєродонецьку 6 квітня. – Тут у нас спільний напрямок роботи. Коли я чую про кількість створених нових робочих місць за підтримки ПРООН, я бачу не просто цифри, а людей з родинами, і я розумію, наскільки це важливо для них». 

«Для нас є важливим і корисним, що губернатор Юрій Гарбуз ділиться з нами своїм баченням розвитку регіону. Серед пріоритетів для нашої спільної роботи зараз стоїть процес децентралізації, який відбувається в громадах, а також розвиток малих та середніх підприємств в агробізнесі. Дуже важливим є й те, на чому наголошував пан Гарбуз, – трансформація освітньої системи та позитивні зміни, які вона може надати молоді регіону», – сказала Сильвія Флетчер, менеджер Програми відновлення та розбудови миру ПРООН.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!