16 июля 2018

Історія про відношення держави до переселенців

Історія про відношення держави до переселенців та й взагалі до громадят в Новопсковському районі. 

Я як переселенець з 2014 року оформлюю соціальну виплату на свою дитину пересленця в розмірі 880грн кожного місяця. По законодавству про переселенців ця допомога переоформлюється кожні пів року (шість місяців). При переоформленні надаються документи (копія справки переселенця та в моєму випадку спавка оригінал з навчального закладу де навчається моя дитина) і заповнюються бланки заяв на подовження виплат. 
17 червня 2017 року прийшов той термін коли мені потрібно було переоформити цю допомогу. Взявши необхідні документи, дитину я приїхав до управляння соц захисту Новопсковського району в смт.Новопсков і звернувся в кабінет №5. Там дуже швидко та оперативно і з усмішками та доброзичливо інспектори прийняли заяву та документи і переоформили (подовжили) виплати (дуже вдячний співробітникам цього кабінету за файне відношення). Також в цьому кабінеті мені повідомили що мене повинні перевірити на місці моєї реєстрації як переселенця в термін дві неділі (так по закону), тому мені бажано не відлучатись на цей термін. Перевірку здійснює вже інший відділ. Добре. Але.......... Пройшло більше двой неділь а саме 10.07.2017 року мені зателефонували і запросили мене мого сина та господаря будинку де ми тимчасово зареєстровані як переселенці і з правовстановлюючими документами на будинок. Приїхавши з Білолуцька в Новопсков в управляння соціального захистку (22км в одну сторону) в кабінет №7 я задав питання: ЧОМУ І НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ІНСПЕКТОР ВИЗВАВ МЕНЕ З СИНОМ ТА ГОСПОДАРЕМ БУДИНКУ А НЕ ПРИЇХАВ ЯК ПОВИННО БУТИ ПО ЗАКОНУ САМ? І ЩО ДАСТЬ ЦЯ ПЕРЕВІРКА ЯК ЩО ІНСПЕКТОР НЕ БАЧИТЬ РЕАЛЬНО ЖИВУ Я ТАМ ЧИ НІ? І ХТО КОМПЕНСУЄ МЕНІ ПРОЇЗД В нОВОПСКОВ ТА ПОТІМ З НОВОПСКОВА В БІЛОЛУЦЬК? Інспектор все прийняв в штики, сказав щоб ми не ВСИТУПАЛИ і в нього таких тисячи і взагалі йому райдержадміністрація (це розпорядник в районі) не виділяє на поїздки ні транспорт ні паливо. ДОБРЕ. Я відмітився підписав акт перевірки (якої власне не було фактичної окрім того що ще один працівник УСЗН побачив мене та мого сина в своєму будинку). Ще я задав питання навіщо тоді надається справка з навчального закладу (а саме з Білолуцької гімназії) про те що мій син власне є учнем даного закладу і навчається в такому то класі? відповіді не надали.
Після інформації про те що виїзди не здійснюються по причині того що РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ не виділяє кошти на паливо та транспорт я вирішив підти на прийом до голови райдержадміністрації Бєліка С. Нажаль в цей час він був у відпустці і тому я попав на прийом до його заступника пані Височиной В.О. Виклав їй суть того що скоїлось зробив їй усне звернення з проханням надати мені відповіді на питання: 1. Чому інспектори не роблять перевірки по Закону України про переселенців (виїзд а не запрошення до себе?; 2. Хто відповість за це порушення і яка буде відповідальність?; 3. Хто мені компенсує витрати в сумі 120грн на проїзд 3-х людей з Білолуцька в Новопсков і назад? 19 липня 2017 року мені зателефонували з Білолуцької селищної Ради та запросили получити відповідь від Райдержадміністрації - я спочатку був спантеличений чого відповідь взагалі надійшла не мені а в сільраду((. На це питання мені відповіли що так як в Райдержадміністрації Новопсковського району СКРУТА в них немає КОНВЕРТІВ (я був звалений на лопатки) щоб мені відправити відповідь і якщо мені потрібно в оригіналі її получити то велком в Новопсков і там в секретаря заберете. Ладно подумав я і попросив все ж тоді надіслати відповідь мені на мою електронну адресу а не в сільраду - ПОГОДИЛИСЬ. Але в першій відповіді (я її так і не получив а мені її просто зачитали) була відповідь типу "ДА ВИ ПРАВІ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ, ІНСПЕКТОРИ ГАДИ ПАРАЗІТИ ПОВЕЛИСЯ НЕЗАКОННО І МИ ЇХ ПОКАРАЄМО". Це мене не влаштовує відповів я і попросив надати мені повну відповідь і головне на задані мною питання (перезапитав ще раз щоб вони ще раз їх опрацювали). Відповідь надійшла мені вже на електронну адресу мою (викладую фотокопію). Суть відповіді: що дійсно до мене вчинено співробітниками неправомірні дії, що інспктори діяли непрофесійно і так далі. Приносять мені вибачення але так як нажаль в Державі немає коштів мені запропоновано віднестись з повагою та розумінням. ВАУУУУУУУУУУ
Ну да я не голодранець і сума для мене не така вже й захмарна та непідйомна. Але ж питання і взагалі все це я підняв не тільки за себе і те що мене незаконно принизили. Питання в сотнях таких же переселенців яким потрібно і з стариками і з малими дітьми добиратися з усього району в Новопсков витрачати кошти і тратити цілі дні на ці процедури. 
Після цієї відповіді я планував при нагоді їхати в м.Сєвєродонецьк до ВЦА до заступників по соціальним питанням і подавати їм запити та подати скарги, також до прокуратури. Власне я це зроблю всерівно.
І ТУТ БАЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ 21 ЛИПНЯ 2017 РОКУ ДО АДРЕСИ ПО ЯКІЙ Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЕЦЬ ТА Й ВЛАСНЕ ДЕ ВЖЕ ТРИ РОКИ ПРОЖИВАЮ ПРИЙШЛА ТЕНДІТНА ДІВЧИНА ІНСПЕКТОР В ПОЛОЖЕННІ (ВАГІТНО) ЯКУ КЕРІВНИЦТВО ПРИГНАЛО (МОЯ ДУМКА) ЩОБ ВІДДАТИ МЕНІ 120ГРН КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПРОЇЗД. ГРОШІ ВІДДАНІ МЕНІ БУЛИ БЕЗ ВІДОМОСТІ БЕЗ ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ (ТОБТО ЧОРНИЙ НАЛ З КАРМАНУ ЧИ ....). МНОЮ БУЛА НАПИСАНА РОЗПИСКА В ЯКІЙ Я НАПИСАВ ЩО Я ПОЛУЧИВ 120ГРН ВІД КОГО ФІО ТА ПОСАДА ЗА ЩО ЦІ КОШТИ. КОШТИ Я ВІДКЛАВ ДО ПОВНОГО ЗАКРИТТЯ ЦІЄЇ СПРАВИ. В МЕНЕ ПИТАННЯ ТЕПЕР ТАКОГО ЗМІСТУ: ЩО ЦЕ ЗА КОШТИ І ЇХ СХЕМА ВИДІЛЕННЯ? ЧИ ПОВЕРНУЛИ КОШТИ ІНШИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЯКІ ТАКОЖ ТАК ЖЕ ЯК Я ВИМУШЕНІ БУЛИ САМІ ДОБЕРАТИСЯ ДО НОВОПСКОВА ЗАМІСТЬ ПЕРЕВІРКИ НА МІСЦЯХ ПРОЖИВАННЯ?
І ще в мене питання - КОШТИ НА ПРЕМІЮВАННЯ КЕРІВНИЦТВА АДМІНІСТРАЦІЇ ЗНАХОДЯТЬ А НЕ СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ НІ? НА КОНВЕРТИ НІ?
ВИСНОВОК НАЖАЛЬ ПЕЧАЛЬНИЙ - ПОКИ НЕ НАГАВКАЄШ ПОКИ НЕ ТРІСНЕШ КУЛАКОМ В ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАВ ЧИНУШАМ ЯКІ ПОСТАВЛЕНІ ТА НАЙНЯТІ ЛЮДЬМИ ЩОБ ВОНИ ВІДСТОЮВАЛИ НАШІ ПРАВА ЇМ НАС...ТИ НА ГРОМАДЯН.
ЦЕ НЕ МОЯ КРАЇНА. ВИМАГАЮ ЗМІН. 
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
P.S. Тут мені почали ширяти мовляв ти що зажав 120грн і тобі не жалко соц працівників і в державі мало коштів дійсно.
Моя відповідь на ці закидони: Є ЗАКОН, НЕ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЙОГО ПРИЙМАЛИ, І ЦЕЙ ЗАКОН ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ. ССИЛОК В ЗАКОНІ НЕМАЄ ЩО БІДНІ СОЦ ПРАЦІВНИКИ НЕМАЄ КОШТІВ І ТАК ДАЛІ. АЛЕ ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ. ВИХІД З ПОЛОЖЕННЯ ТОГО ЩО НЕМАЄ КОШТІВ А ВИКОНУВАТИ ЗАКОН В ПЛАНІ ПЕРЕВІРОК ПОТРІБНО Є І ВІН НАПРОЧУТ ДУЖЕ ПРОСТИЙ - ВСІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ МЕШКАЮТЬ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ (НАПРИКЛАД НОВОПСКОВСЬКОГО) В СЕЛАХ ТА СЕЛИЩАХ Є СІЛЬ РАДИ, ПЕРЕДАЙТЕ (ДЕЛЕГУЙТЕ ЇМ ЦЮ ФУНКЦІЮ), В СІЛЬРАДАХ Є ДЕПУТАТИ ПО ВУЛИЦЯХ ЯКІ БЕЗ ФІНАНСОВИХ ВИТРАТ ПРОЙДУТЬ ТА ПРОВЕДУТЬ ПЕРЕВІРКУ РЕАЛЬНОГО ПРОЖИВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. ВИБІРКОВО ПІСЛЯ ЦЬОГО ПРОЇХАЛИ ДВІ ТРИ АДРЕСИ І ВСЕ.
Так що давити на жалість не вийде. Як правило за переселенськими коштами та й взагалі за соціальною допомою йдуть не багатії а нужденні люди які й так на даний час знаходяться в скрутному становищі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!