20 июня 2018

Маєш право знати: що розглядатимуть на 32-й сесії Рубіжанської міськради

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Керівник проекту Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

30 серпня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 32 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з проектом порядку денного сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 18 серпня 2017 року. На розгляд сесії виноситься 94 питання, 77 з яких – земельні.

Першим проектом порядку денного сесії винесено рішення «Про стан виконання «Міської програми щодо створення сприятливих умов проведення призову громадян України для проходження військової служби та своєчасної доставки призовників на пункт збору у 2016-2020р.р.» за 2016». За ним у 2016 році на призовників місто витратило 29,9 тисяч гривень.

Другим винесено проект «Про стан виконання Міської цільової програми забезпечення пожежної безпеки на території міста Рубіжне та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру у 2014 – 2018 роках за 2016 рік». Проаналізувати виконання цієї програми за представленими депутатам матеріалами неможливо, оскільки у багатьох місцях тексту проекту трапляються помилки. Наприклад у статті «перезарядка вогнегасників» вказано, що на неї заплановано 6,1 млн грн, а витрачено 4,8 млн грн. І таких помилок за текстом багато. Цікаво як депутати будуть приймати звіт за програмою в такій редакції?

Третім проектом планується внести зміни до програми «Безпечне місто», зокрема, подовжити її до кінця 2017 року та уточнити назви «виконавців» програми.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безгосподарськими відходами на території м. Рубіжне» від 20.12.2012 №29/92» вносяться зміни до складу комісії у зв’язку з кадровими змінами у виконавчому комітеті.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми утримання та ремонту об'єктів міського благоустрою в м.Рубіжне на 2016-2018 рр., затверджену рішенням Рубіжанської міської ради від 27.01.2016 №5/1» пропонується збільшити видатки за статтею «Утримання вулично-дорожньої мережі, зелених насаджень, вивезення несанкціонованих звалищ» до 4 мільйонів гривень.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Рубіжанської міської ради від 11.05.2017 №28/7» передбачається збільшення фінансування програми у понад 5 разів, з 345 тисяч гривень до 1734 тисяч гривень.

Проектом рішення «Про внесення змін у міську Програму «Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2016 – 2017 роки» пропонується доповнити пункт 6 «Заходи виконання програми» міської Програми «Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2016-2017 роки» абзацом: переможець конкурсних торгів: надає послуги харчування для всіх категорій учнів, викладацького та обслуговуючого персоналу загальноосвітніх шкіл харчуванням за власні кошти у їдальнях, що знаходяться у приміщеннях основних будівель загальноосвітніх навчальних закладів (за потребою). Тобто у їдальнях навчальних закладів платні послуги з харчування буде мати право монопольно надавати лише одна фірма, що виграла конкурс на послуги з безкоштовного харчування.

Проектом рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Рубіжанської міської ради від 21.12.2016 №21/2 «Про затвердження Програми розвитку культури міста Рубіжне на 2017-2019 роки» передбачається додаткове фінансування програми з обласного бюджету у сумі 60 тисяч гривень.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.16 №21/5 «Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Рубіжне на 2017 рік» передбачається збільшення фінансування інформаційної складової та співробітництва з Асоціаціями міст.

Десяте питання порядку денного «Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2017 р». У звіті зазначено, що перевиконання доходів загального фонду бюджету склало 3,7 мільйони гривень.

На рахунки спеціального фонду міського бюджету надійшло за звітний період 15 мільйонів гривень або 53,6% до річного уточненого плану.

За 1 півріччя 2017 року сплачено видатків загального фонду бюджету на суму 247,1 мільйони гривень, що склало 91,2% до уточненого плану звітного періоду. Обсяг видатків загального фонду в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 118,4 мільйони гривень або в два рази.

За рахунок коштів спеціального фонду сплачено витрат за 1 півріччя 2017 року на суму 25,4 мільйони гривень, що склало 45,8% до річного уточненого плану. Кошти спеціального фонду витрачені на капітальний ремонт об'єктів благоустрою зеленого господарства, об'єктів житлового фонду та соцкультсфери, капремонт ОСББ (в рамках співфінансування ПРООН), капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення, капітальний ремонт пасажирських ліфтів, придбання комп'ютерної техніки по виконавчому комітету, поповнення бібліотечного фонду, придбання світлового обладнання для палацу культури та придбання трактора і навісного обладнання для КП «ШЕП», витрати бюджетних установ за рахунок власних надходжень.

Одинадцяте питання порядку денного – зміни до міського бюджету.

1. За рахунок перевиконання дохідної частини загальному фонду бюджету на 01.07.2017 року виділяються додаткові кошти:

- управлінню праці та соціального захисту населення в сумі 197,7 тисяч гривень для погашення невідшкодованої заборгованості за рішенням Господарського суду Луганської області.

- управлінню житлово-комунального господарства:

 • 50 тисяч гривень для КП «ШЕП» на поточні видатки у зв’язку зі збільшенням обсягу робіт по благоустрою міста;
 • 257,8 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Студентській 33;

- управлінню охорони здоров’я в сумі 120 тисяч гривень на придбання меблів та побутової техніки в інфекційне відділення ЦМЛ;

- управлінню освіти в сумі 41,5 тисячі гривень на придбання технологічного обладнання для шкільної їдальні в СШ №4;

2. Перерозподіляються бюджетні кошти:

управлінню праці та соціального захисту населення:

 • 127,2 тисячі гривень і 175 тисяч гривень по трансфертам з державного бюджету у зв’язку з фактичними видатками;

управлінню житлово-комунального господарства:

зменшуються видатки по об’єктах:

 • 581,9 тисяч гривень з реконструкції покрівлі КНДЗ №3;
 • 80 тисяч гривень з реконструкції покрівлі СШ І-ІІІ ступенів №2;
 • 12,8 тисяч гривень з капітального ремонту покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. З.Космодем'янської, 12;
 • 1,2 тисячі гривень з капітального ремонту та посилення капітальної стіни із цегли будинку №1, містечко ІТР;
 • 50 тисяч гривень з капітального ремонту покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. З.Космодем'янської, 10;
 • 29 тисяч гривень з капітального ремонту ділянок водопроводу по пров. Чернопащенко, по вул. Визволителів;
 • 44 тисячі гривень з капітального ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пр. Переможців;
 • 16,1 тисяч гривень з капітального ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Б.Хмельницького;
 • 14,6 тисяч гривень з капітального ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Визволителів;

збільшуються видатки по об’єктах:

 • 12 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщень будівлі Рубіжанської СШ І-ІІІ ступенів №10;
 • 200 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі СШ І-ІІІ ступенів №2;
 • 2 тисячі гривень на капітальний ремонт будівлі ДЮСШ №1 по вул. Смирнова, 27а;
 • 45 тисяч гривень на капітальний ремонт водопостачання та водовідведення житлових будинків;
 • 35 тисяч гривень на капітальний ремонт козирків над входами в під’їзди житлових будинків;
 • 123 тисячі гривень на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Смирнова, 23;
 • 65 тисяч гривень на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в багатоповерхових житлових будинках;
 • 30 тисяч гривень на капітальний ремонт тротуарів по вул. Менделєєва;
 • 70 тисяч гривень на улаштування пішохідних огорож по вул. Володимирській;
 • 248,3 тисячі гривень на капітальний ремонт інфекційного відділення ЦМЛ.

відділу культури, молоді та спорту 100 тисяч гривень перенесення коштів з загального фонду на спеціальний фонд по заміні вікон в плавальному басейні у зв’язку з уточненням виду робіт.

3. За рахунок трансфертів з державного бюджету виділяються додаткові кошти:

 • управлінню охорони здоров’я в сумі 373,8 тисяч гривень на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань;
 • управлінню праці та соціального захисту населення в сумі 25,4 мільйони гривень на надання пільг та житлових субсидій населенню;
 • відділу культури, молоді та спорту в сумі 60 тисяч гривень на придбання музичних інструментів для школи естетичного виховання.

16 та 17 питання порядку денного – звіт про виконання програми попередження та профілактики злочинів та правопорушень та звіт прокурора міста про стан законності, правопорядку, боротьби із злочинністю.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!