Реєстрація

Спортсмени з Луганщини завоювали 19 медалей світової першості з військово-спортивного багатоборства

У Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства у розділі «Бойове двоборство».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Медалі виборювали спортсмени з 27 країн світу. До складу національної збірної України увійшли 14 представників Луганщини.

За результатами змагань наші спортсмени здобули 19 нагород – вісім золотих, вісім срібних та три бронзові медалі.

"Так, Руслан Кравченко завоював чотири золоті медалі у віковій категорії 12-13 років, Борис Полтавець – дві золоті медалі (10-11 років), Ілля Бєгунов – золото та срібло (14-15 років), Микита Атаманичев – золото та срібло (16-17 років), Юлія Петренко – три срібла (12-13 років), Дмитро Журавльов – срібло та бронзу (12-13 років), Арсен Симонян – срібло та бронзу (18 років), Михайло Цибульський – бронзу (14-15 років).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Геннадія Клюкала з вдалим виступом!", - йдеться в повідомлені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.