23 октября 2018

Витратні матеріали до гвинтових компресорів

Витратні матеріали до гвинтових компресорів

Однією з умов безпечної і тривалої роботи гвинтового, повітряного компресора своєчасне обслуговування обладнання відповідно до вимог заводу-виробника. Щоб правильно підібрати витратні матеріали, необхідно знати марку, рік випуску і серійний номер агрегату, а також його виробника і оригінальний каталожний код.

Забігаючи наперед, якщо вам знадобиться ремонт компрессорів, ви зможете замовити його на сторінці сайту https://promkompressor.org.ua/remont-kompresoriv.html

Сепаратори

Ці пристрої призначені для поділу масло-повітряної суміші на первинні складові. На невеликих гвинтових компресорах сепаратор, як правило, являє собою фільтр з нарізним сполученням. На пристроях більшої потужності використовуються матеріали погружного типу. Заміна елемента сепаратора проводиться одночасно з заміною компресорного масла.

Масляні фільтри

Ці складові необхідні для очищення компресорного масла. Такі фільтри розраховані на певний термін роботи і підлягають заміні одночасно з маслом. Терміни установки нового фільтру регламентуються заводом-виробником.

Повітряні фільтри

Це обладнання використовується для очищення повітря, що надходить в камеру стиснення установки, від домішок. Як правило, фільтри встановлюються на повітряний компресор в тому місці, де знаходиться всмоктуючий клапан. Термін, коли необхідно провести заміну цього елемента, залежить від стану навколишнього середовища і рекомендацій заводу-виготовлювача.

Шланги та перехідники

Таке обладнання дозволяє підвищити якість роботи з компресорним обладнанням. Наприклад, використання спірального гумового шланга замість звичайного дозволяє заощадити місце. Перехідники використовуються для того, щоб приєднати гвинтовий компресор до пневмоінструменту. Вибір фітинга залежить від типу обладнання, яке необхідно підключити.

Різновиди повітряних фільтрів в гвинтових компресорах З повітряними масами в агрегат надходять частки пилу і масел, що знижує ефективність роботи пневмомеханізма і зменшують термін його служби. Незамінним елементом промислових компресорів та інших подібних механізмів пристрої для очищення повітря, що забезпечують надійне та безперебійне функціонування пневмосистем. Фільтри допомагають видалити забруднення і продовжити термін служби механізмів.

Які бувають фільтри

Керамічні. Фільтруючий елемент виготовляється з діатомной кераміки високого тиску. Такі фільтри стисненого повітря очищають повітряну масу від включень розміром понад 25 мікрон і водомасляного емульсії. Їх монтують до вакуумного насоса на вході осушувача разом з фільтрами основний і тонкого очищення.

Коалесцирующие. Як фільтруючий шар тут використовується сталева нержавіюча мембрана. За ступенем очищення такі фільтри діляться на два класи. Агрегати першої групи використовуються для очищення повітряних мас від частинок розмірами більше 1 мікрон. Подібними фільтрами оснащуються пневмодвигатели, пневмоциліндри, адсорбційні осушувачі. Вироби другого класу застосовуються для очищення повітряних мас від включень розмірами понад 0,1 мікрон. Їх встановлюють на промислові компресори гвинтового типу перед обладнанням порошкового фарбування або прецизійної технікою.

Адсорбційні. Фільтруючий елемент такого типу зроблений з активованого вугілля. Подібний фільтр стисненого повітря застосовується в гвинтових компресорах для усунення парів і запахів масел. Його монтують перед коалесцирует фільтрами обох класів.

Паперові. Що очищає даного типу елемент зроблений з просоченого паперу. Подібні фільтри використовуються для видалення з повітря твердих включень розмірами понад 5 мм і емульсії, що залишилася після попереднього очищення. Встановлюються паперові фільтри на вході в осушувач.

За матеріалами сайту http://promkompressor.com

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!