19 августа 2018

Луганські енергетики влаштували пікетування "Рубіжанському красителю"

Луганські енергетики влаштували пікетування
Сьогодні, 12 лютого, працівники ЛЕО пікетували ТОВ "Рубіжанський краситель". Заборгованість рубіжанських хіміків за електроенергію - більше 6 млн грн. До пікетувальників вийшли представники керівництва підприємства та міста Рубіжне, які обіцяли сплатити борг та вирішити проблему. У разі несплати хіміків чекає відключення електричної енергії.
 
Як передає "Трибун", про це повідомили на сторінці ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання в Фейсбук.
 
Відомо, що дії ЛЕО зумовлені величезними боргами підприємств Луганщини, що призвели до глибокої кризи.
 
У повідомленні зазначається, що, в разі несплати боргів, ЛЕО почне масово відключати електроенергію в зоні АТО. Адже борги підконтрольної частини Луганщини вже досягли 700 млн грн та постійно зростають. А ще є майже 5 млрд грн боргу окупованої частини області, куди енергетики були змушені постачати електрику по наказу уряду.
 
Раніше повідомлялося, що луганські енергетики вже неодноразово попереджували про пікетування боржників. З 5 лютого вони перейшли від попереджень до дій та почали пікетувати найбільших боржників: Попаснянський та Лисичанський водоканали, Рубіжанське та Кремінське ВУВКГ, КП «Лисичанськтепломережа», ТОВ «Таун Сервіс», ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», ПрАТ «СО Азот», ТОВ «Рубіжанський Краситель».
 
Нагадаємо, що завтра, 13 лютого, відбудеться пікетування Попаснянського водоканалу за адресою: вул. Водопроводна, 1, смт Білогорівка Попаснянського району.
 
Автор Юлія Кіян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!