17 августа 2018

Устаткування сортування зерна: все необхідне купуємо в "Бриг"

зерно

Обробка та очищення зернових культур - це обов'язковий процес, який настане після збору врожаю. Займатися такою роботою вручну сьогодні не прийнято. Для цього створена маса різної техніки, яка в широкому асортименті і за цілком розумними цінами представлена ​​в перевіреної і надійної компанії «Бриг». Тут можна знайти і вибрати обладнання сортування зерна. Це високоякісна машина, яка здатна в мінімальні терміни виконати процедуру переробки без використання ручної праці.

Процес очищення і сортування за допомогою спецтехніки

В процесі сортування культур в розрахунок приймаються показники засміченості і вогкості зібраного врожаю. Саме тому може знадобитися кілька видів очищення - попередня, первинна, вторинна.

Первинна ступінь очищення

Проводиться така процедура певного зерна:

  • З показниками засміченості в 15% і більше.
  • Призначеного для подальшої сушки в спеціальних апаратах.
  • Сире.

Весь врожаю обов'язково піддається очищенню і первинній обробці, яка потрібна для отримання сміття з зібраної маси.

Вторинна очистка

Сюди сортується продукція, яка в подальшому буде використовуватися для сівби, а також відправляється на переробку в харчову галузь. У цю категорію вибирають тільки найкращі за показниками зерна. Саме процес сортування дозволяє виявити групи насіння, які характеризуються відмінними показниками схожості і активним ростом.

Особливості сортування

Виконується процес за допомогою зернового сепаратора повітряно-гратчастого типу, потрібно і аспіратор. Всі необхідні апарати можна знайти в каталозі компанії «Бриг» , яка успішно співпрацює з різними підприємствами сільського господарства і харчової промисловості. Продукція ТДВ "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатним принципом побудови й простотою в обслуговуванні. Для відсортовування з насіння сложноізвлекаемого сміття потрібно використання додаткових установок:

  • трієри,
  • пневмосортувальні столи.

Змінні робочі механізми дозволять забезпечити відмінну якість виконаної роботи, використовувати можна кілька режимів сортування. Для проведення процесу сепарування необхідно провести аналіз засміченості культури, рівня вологості, розміру зерен і їх особливостей. Головна стадія сортування виконується за допомогою підсівне решітки, де будуть визначені якісні показники врожаю. Деякі види зерен відбирають для подальшого засіву, інші відправляються на тваринницькі ферми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!