15 августа 2018

Запрошуємо на кинопоказ

30 вересня Суспільно-політичний оглядач «Трибун» та Громадська організація «Луганська обласна організація «Солідарність» проведуть безкоштовний кінопоказ і подальше обговорення фільму «Людина, яка змінила все».

Біографічна драма «Людина, яка змінила все»  - це фільм за книгою Майкла M. Льюїса, виданою в 2003 році, про Оклендську бейсбольну команду і її генерального менеджера, Білі Біна. Його мета — створити конкурентоздатну бейсбольну команду, попри фінансові труднощі.

Місце проведення: платформа ініціатив «Громадський Дім»

Початок сеансу: 18:00

Вхід вільний. Також Вас чекають безкоштовний чай / кава і печиво.


Кінопоказ відбудеться в рамках інформаційної кампанії «Розфарбуй своє Рубіжне», яку проводять Суспільно-політичний оглядач «Трибун» та Громадська організація «Луганська обласна організація «Солідарність».

Ініціатива з інформаційної кампанії реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, урядів Швеції та Швейцарської Конфедерації. Погляди, висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, урядами Швеції та Швейцарської Конфедерації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!