26 сентября 2018

Курило: медична реформа – це реформа номер один, бо це життя

Курило

В Україні на першому місці серед усіх реформ, повинна буди саме медична реформа. Так вважає народний депутат України Віталій Курило.

«Медична реформа повинна бути на першому місці, тому що у нас медиків багато, гроші на медицину виділяються, а люди мруть.

Тільки задумайтесь: Україна знаходиться на першому місці в Європі по смертності, в нас найнижча тривалість життя, найвища смертність серед новонароджених дітей та від захворювання серцево-судинної системи. При цьому Україна входить в десятку країн за кількістю лікарів на 10 тисяч населення, за кількістю лікарень та койко-місць, а все одно смертність занадто висока. Купуємо та п’ємо усі лікарства підряд, лікарів вистачає, а смертність найвища.

Причина в системі медичної допомоги. У нас немає профілактики захворювань, а якщо знайшли хворобу – лікують неправильно, не системно. Саме тому для покращення медичної допомоги необхідна реформа.
Ще раз підкреслюю, що медична реформа – це реформа номер один, бо це життя», – відмітив Віталій Семенович.

Нагадаємо, що 8 червня Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів, що є частиною медичної реформи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!