17 августа 2018

Луганські енергетики змушені влаштувати пікет боржникам

ЛЭО
Юрій Гарбуз, губернатор Луганської області, був попереджений, що з 5 лютого планується розпочати пікетування адміністративних будівель підприємств-боржників, яке зумовлене бездіяльністю високопосадовців.
 
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", передає "Трибун".
 
Відомо, що тривала фінансова криза на підприємстві стала результатом хронічних боргів за електроенергію, що, в свою чергу, призвели до фінансових санкцій НКРЕКП та арешту рахунків ЛЕО. Так, постановою НКРЕКП від 23.01.2018 р. № 53 для Луганського енергетичного об’єднання встановлені додаткові щодобові відрахування коштів у розмірі 38,6 млн грн, при цьому середньодобове надходження коштів від споживачів складає всього 4,7 млн грн.
 
У листі на ім'я Юрія Гарбуза зазначено, що фінансове становище зумовило звільнення більше 500 кваліфікованих робітників. Адже заробітна плата за триденний робочий тиждень становить менше прожиткового мінімуму.
 
Отже, через байдужість влади луганські енергетики будуть вимушені пікетувати своїх боржників.
Серед найбільших боржників за електроенергію: Попаснянський та Лисичанський водоканали, Рубіжанське та Кремінське ВУВКГ, КП «Лисичанськтепломережа», ТОВ «Таун Сервіс», ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», ПрАТ «СО Азот», ТОВ «Рубіжанський Краситель», ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ТОВ ДТЕК «Свердловантрацит», ТОВ ДТЕК «Ровенькиантрацит», ПАТ «Краснодонвугілля», ТОВ «Завод сталевої дробі», ПАТ «Луганськтепловоз».
 
У повідомленні вказано, що Держава карає ЛЕО за борги, які виникли через накази, постанови та вимоги високопосадовців. Це борги комунальників, державних підприємств, споживачів з "ЛНР", які отримували електрику фактично безоплатно через дії та бездіяльність чиновників з високих київських кабінетів.
ЛЕО наголошує, що дана ситуація може призвести до страшної техногенної та соціально-економічної кризи на території регіону.


 
Автор Юлія Кіян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!