20 августа 2018

Відбулася зустріч Волкера з українськими депутатами та звільненими полоненими

Представник Держдепу США з питань України Курт Волкер зустрівся з депутатами ВР та звільненими полоненими.
 
Про це повідомляють ЗМІ.
 
Дмитро Лубінець, депутат від БПП, на своїй сторінці в Facebook написав про можливі варіанти вирішення військового конфлікту на Донбасі, які були обговорені в ході зустрічі. Також він додав, що представник США та українські нардепи говорили про порушення прав людини та відсутність мобільного зв'язку на непідконтрольних Україні територіях.
 
Лубінець підкреслив, що Волкер акцентував увагу на потребі відновлення контролю над державним кордоном, без якого не буде можливості провести реінтеграцію окупованих територій.
 
В свою чергу, прес-служба "Опозиційного блоку" повідомила про зустріч представника США  з депутатами фракції Юрієм Бойко та Сергієм Льовочкіним, в ході якої обговорювалася ситуація та шляхи мирного вирішення питань на Сході.
 
Також Волкер мав нагоду зустрітися зі звільненими українськими полоненими. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила перший заступник голови Ради Ірина Геращенко. Вона відмітила важливість з перших вуст почути правду про знущання, примусову працю, відсутність доступу до медицини, заборону на дзвінок рідним та недопуск МКЧХ до заручників.
 
Відомо, що ключовою стала тема звільнення тих, хто ще залишився в тюрмах ОРДЛО та Росії.
 
"Звільнені військові передали нашим американським партнерам лист від родин хлопців, які залишаються в тюрмах. Вони просили всіх нас докласти всіх можливих зусиль, аби витягти всіх. І з ОРДЛО, і з Росії", – йдеться у повідомленні.
 
Автор Юлія Кіян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!