20 августа 2018

На Луганщині відбулися автомобільні змагання по пересічній місцевості

На Луганщині відбулися автомобільні змагання по пересічній місцевості

Вчора, 11 лютого, в м. Сєвєродонецьк на озері Чисте пройшли відкриті спортивні зимові автомобільні змагання по пересіченій місцевості «Джип-спринт».

Організаторами заходу виступив Клуб екстремального відпочинку “Авангард” за підтримки управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Привітала учасників заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик. Вона зазначила, що облдержадміністрація другий рік поспіль підтримує проведення таких масштабних заходів.

"Проводячи такі змагання, ми показуємо, що Луганщина цілком безпечна для спортсменів. Це чудовий захід, який надихає та згуртовує людей. 35 екіпажів –  справжніх фанатів своєї справи з Луганської та Донецької області беруть участь у цьогорічному «Джип-спринті». Сподіваюсь, що незабаром до змагань долучаться і учасники з інших областей", - зазначила вона.

До заходу долучились понад 100 спортсменів з міст Луганщини: Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новоайдар, Лисичанськ, Новопсков, а також Донеччини: Краматорськ та Слов’янськ.

Змагання провели у форматі гонки по пересіченій місцевості. Гонщики заявилися на участь в одному з класів: стандарт (автомобілі з повним приводом), спорт (автомобілі з повним приладом, підготовлені під раллі-рейди), UTV та ATV (підготовлені квадрацикли).

Траса, на якій змагались учасники, кільцеподібна, довжиною понад 4,5 км. Стартували гонщики згідно жеребкування, з інтервалом від 30 сек. до 1 хв. Кожен повинен був пройти трасу три-чотири рази. Переможець визначався за найменшим пройденим часом.

Так, переможцями стали: спорт – Микола Ковальчук, стандарт – Іван Борщов, квадрацикли (АТV) – Сергій Трибунал, UTV – Олександр Богометенко.

Автор Юлія Кіян 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!