22 сентября 2018

Діточки з Луганщини відвідали Львівщину

Діточки з Луганщини відвідали Львівщину

На запрошення соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» до Львова на триденний відпочинок приїхала група дітей із Луганської області.  А за організацію поїздки діток зі сходу на захід взялися представники партнерських організації – «Дитячого громадського об’єднання «Ніхто крім нас» (керівник - Віталій Дробожан) та «Військово-патріотичного клубу «Каскад» (керівник - Сергій Бондар).

Розпочали ж луганські малюки свій триденний тур  містом Лева відвідинами стадіону «Арена Львів». Тут для них відчинили двері і конференц-зали, і музею, і переодягальні для футболістів. Ба більше, дітвора мала можливість відчути себе справжніми футбольними «зірками», розмістившись на лавах, де нещодавно відпочивали відомі українські і закордонні спортсмени. На завершення ж активного дня діти мали змогу перепочити в яскравому «Чудо-поїзді», який окрім прогулянки містом, «ознайомив» їх із невеличкими вуличками, де колись жили і творили відомі львів’яни. Не менш цікавим видався і наступний день перебування у Львові маленьких мешканців Луганщини.  Адже вони відкрили для себе всю красу одного із найкращих театрів – Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Також на малюків чекав перегляд цікавого виступу акробатів, жонглерів та клоунів у Львівському державному цирку. А впродовж третього дня перебування дітвора ще більше пізнала місто, яке вже так встигла полюбити. Львів малюки побачили із висоти вежі Ратуші Львівської міської ради. Також про таємниці столиці Галичини, заснованої в XIII столітті Королем Данилом, під час неймовірно цікавої і пізнавальної екскурсії розповів маленьким гостям зі Східної України історик, боєць АТО Ярослав Стасів.

Відтак, сповнена позитивними враженнями і незабутніми радісними емоціями, дітвора повернулася на рідну Луганщину, де своїм друзям розповідатиме про гостинність і привітність львів’ян, а також про місто, яке варто відвідати кожному!


Ігор Галущак

Львів

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!