23 сентября 2018

В ООН закликали поліпшити гуманітарну ситуацію на Донбасі

ООН

Помічник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер закликала Євросоюз, Європейський парламент та ряд міжнародних організацій посприяти поліпшенню гуманітарної ситуації на сході України.

Про це вона заявила у Брюсселі, під час спільного засідання ООН і ЄС.

Під час зустрічі Мюллер розповіла про важкий гуманітарний стан, в якому перебувають 4,4 млн постраждалих від конфлікту жителів Донбасу. Приблизно 3,4 млн з них необхідна допомога та захист.

Крім того, вона нагадала, що через збройний конфлікт загинули більше 2,5 тис. цивільних жителів і близько 9 тис. отримали поранення. Також пошкоджено тисячі будинків, сотні медичних та навчальних закладів, об'єкти електро- та водопостачання. А разом з цим, велика територія усіяна різними боєприпасами.

Представник ООН розповіла, що через бойові дії приблизно 1,6 млн українців стали ВПО. Багато з них не можуть знайти роботу і стикаються з різними труднощами.

Варто додати, що в грудні гуманітарні установи системи ООН підготували План гуманітарного реагування і попросили донорів виділити на його фінансування $187 млн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!