15 августа 2018

В Рубіжному безкоштовно покажуть кіно

17 вересня Суспільно-політичний оглядач «Трибун» та Громадська організація «Луганська обласна організація«Солідарність»проведуть безкоштовний кінопоказ і подальше обговорення фільму«Лівша».

Драма «Лівша»розповідає про боксера Біллі Хоупа, який за наполяганням дружини збирається завершити професійну кар'єру, щоб проводити більше часу з дочкою. На одній вечірці він офіційно заявляє про своє рішення. Вражений чужий насмішкою, Біллі вплутується в бійку, в результаті якої його дружина гине. Після цього життя Біллі йде під уклін: він зловживає алкоголем, від нього відрікаються друзі, рішенням суду у нього забирають дочку.Тепер, щоб відвоювати свою дитину і повагу суспільства, герою належить тріумфально повернутися в світ великого боксу і за короткий час досягти спортивного Олімпу.

Місце проведення: платформа ініціатив «Громадський Дім»
Початок сеансу: 18:00

Вхід вільний. Також Вас чекають безкоштовний чай / кава і печиво.

Кінопоказ відбудеться в рамках інформаційної кампанії «Розфарбуй своє Рубіжне», яку проводять Суспільно-політичний оглядач «Трибун» та Громадська організація «Луганська обласна організація «Солідарність». 

Ініціатива з інформаційної кампанії реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, урядів Швеції та Швейцарської Конфедерації. Погляди, висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, урядами Швеції та Швейцарської Конфедерації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!