15 августа 2018

Співробітники ЛЕО вимагатимуть виїзного засідання Кабінету Міністрів України

Саме таку інформацію розповсюдило ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" на своїй сторінці у Фейсбук.

3 жовтня в Сєвєродонецьку біля Луганської облдержадміністрації відбудеться Акція протесту, в якій, орієнтовно, можуть прийняти участь до 2 тисяч представників трудових колективів Луганського енергетичного об'єднання, Сєвєродонецького "Азоту", "Луганськгазу", склозаводу "Пролетарій", шахт "Лисичанськвугілля" та "Первомайськвугілля", обласної профспілки будівельників. Учасники мітингу будуть вимагати вирішення проблем, які не дають працювати підприємствам Луганщини та загрожують регіону масштабним колапсом, зростанням бідності, безробіття, погіршенням кримінальної обстановки, еміграцією кваліфікованих кадрів. При цьому, буде вимагатися не прийняття якихось декларативних документів, а розробка та реалізація практичних заходів із констатацією покрокових дій по вирішенню проблем. Також, пікетники будуть вимагати проведення вже в жовтні в Луганській області виїзного засідання Кабінету Міністрів України - як раз для вирішення всіх цих проблем, що й з'явилися в результаті певних дій чи бездіяльності уряду.

Також прес-служба ТОВ "ЛЕО" повідомляє, що станом на 1 жовтня заборгованість підприємств житлово-комунального господарства за електрику становить 479 млн 313 тис. грн. В вересні вони спожили електроенергії на суму 17 млн 300 тис. грн, а сплатили – лише 13 млн 827 тис. грн.

Нагадаємо, що 27 вересня Луганським енергетичним об’єднанням прийнято рішення про перенесення дат запланованих знеструмлень водоканалів-боржників на 11 жовтня 2017 року – перед офіційним початком опалювального сезону. "Тим самим, ЛЕО вчергове та востаннє йде назустріч – водоканалам, та в першу чергу, жителям Луганської області", - зазначається в прес-релізі.
Вже відомо, що підготовка електричних мереж та обладнання ЛЕО до осінньо-зимового періоду, фактично, зірвана через відсутність коштів протягом року. Це призведе до великих проблем взимку, та може призвести до страшного техногенного та соціально-економічного колапсу на території Луганщини.


 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!