18 октября 2018

Вісім проектів щодо будівництва футбольних полів на Луганщині відібрано Мінрегіоном

У рамках реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у жовтні від міст та районів Луганщини на розгляд до Мінрегіону було направлено 26 проектів.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. 

За результатами конкурсного відбору вісім проектів потрапили до переліку об’єктів, які будуть профінансовані за рахунок зазначеної бюджетної програми.

Управління молоді та спорту облдержадміністрації звернулося до міських голів та голів райдержадміністрацій стосовно активізації та прискорення роботи щодо подання Мінрегіону відповідного пакету документів, який включатиме проектно-кошторисну документацію, рішення сесії про співфінансування та експерту оцінку проекту.

Зазначимо, що з держбюджету планується виділити 270 млн гривень, які будуть спрямовані на реалізацію проектів будівництва футбольних полів у регіонах України. За умовами конкурсу передбачає співфінансування з державного та  місцевих бюджетів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!