19 октября 2018

Доходи місцевих бюджетів Луганщини зросли

Доходи місцевих бюджетів Луганщини зросли та становлять 2695,7 млн гривень


Сьогодні, 21 грудня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів засідання колегії облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. 

З питанням затвердження Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік виступив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Сергій Медведчук.

Він зауважив, що Програма розроблена з урахуванням завдань і положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року, Плану заходів на 2016-2018 роки щодо реалізації Стратегії.

Програма визначає пріоритетні напрями дій на 2018 рік щодо забезпечення розвитку реального сектору економіки і на цій основі поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли в Луганській області.

Прогнозні розрахунки і заходи Програми розроблені на основі аналізу поточної соціально-економічної ситуації у господарському комплексі області, з урахуванням тенденцій останніх місяців, показників провідних підприємств базових галузей економіки, пропозицій райдержадміністрацій і виконавчих комітетів міських рад, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Фінансування передбачених Програмою заходів, як наголосив Сергій Медведчук, буде здійснюватися за рахунок коштів суб’єктів господарювання, місцевих бюджетів, інвесторів, міжнародної технічної допомоги, а також коштів державного бюджету, що спрямовуються на вирішення нагальних проблем області.

Також він навів інформацію щодо основних економічних показників 2017 року. Так, індекс промислової продукції очікується на рівні 78 %, а обсяг реалізованої промислової продукції за підсумками року – 22,2 млрд гривень.

Він відзначив, що за підсумками 2017 року очікується зростання фінансового результату. Кількість прибуткових підприємств збільшиться до 81,5 %, фінансовий результат яких складе 3870,9 млн гривень, кількість збиткових підприємств скоротиться до 18,5 %, фінансовий результат яких складе 23848,8 млн гривень. На кінець року також очікується збільшення обсягу обороту роздрібної торгівлі на 2,8 %, що складе 5,4 млрд гривень. Індекс споживчих цін – на рівні 111,2 %.

В економіку області очікується вливання 2962,1 млн гривень капітальних інвестицій, що на 1,8 % більше показника 2016 року. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти суб’єктів господарювання.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області, очікується на рівні 450,0 млн дол. США, що на 18,7 % вище минулорічних показників.

Зовнішньоторговельний оборот товарів області до кінця 2017 року очікується на рівні 471,6 млн дол. США, що на 40,5 % більше, ніж у 2016-му. Обсяги експорту становитимуть 221,3 млн дол. США, імпорту – 250,3 млн дол. США.

Доходи місцевих бюджетів за 2017 рік становлять 2695,7 млн гривень, або 109,6 % від показника попереднього року. Загальний обсяг видатків місцевих бюджетів складе 8931,6 млн гривень, що більше ніж у 2016 році на 47,0 %, у т.ч. по загальному фонду – 6850,2 млн гривень, по спеціальному – 2081,4 млн гривень. Основна частка видатків на реалізацію в області державних і регіональних програм з розвитку окремих галузей економіки, заходів із соціального захисту і соціального забезпечення здійснюється за рахунок державних коштів.

Як повідомив Сергій Медведчук, середньомісячна заробітна плата, в розрахунку на одного штатного працівника, за 2017 рік збільшиться на 21,8 % та складе 5650 гривень. Середній розмір призначеної місячної пенсії пенсіонерам, які перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду, складе 2996,3 гривень, що на 51,2 % більше ніж у 2016 році.

Обсяг перевезень вантажів підприємствами транспорту становитиме 4 млн тонн. Очікується перевезти пасажирів в кількості 39,1 млн осіб, або 100,2 % від рівня минулого року.

З обласного бюджету у поточному року виділено 17,9 млн гривень на придбання 17 шкільних автобусів.

Введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок у м. Сєвєродонецьк загальною площею житла 1090,8 кв. м. Завершується реконструкція будівлі корпусу допоміжних приміщень під багатоквартирний житловий будинок для медичних працівників в смт Троїцьке загальною площею 650 кв. м.

Заплановано створення трьох дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуватимуться 100 дітей.

На зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури витрачено близько 7 млн гривень. Відновлено роботу Луганського обласного українського академічного музично-драматичного театру, на капітальний ремонт якого профінансовано 60,1 млн гривень, виконано капітальних та поточних ремонтів закладів культури області на загальну суму близько 16 млн гривень.

Колегія облдержадміністрації ухвалила Програму економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!