21 сентября 2018

Маєш право знати: дві сесії за один день

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

28 лютого, одразу по закінченні чергової 44 сесії Рубіжанської міської ради в малій залі міської ради пройде 45 позачергова сесія. Відповідне розпорядження про це з'явилося на сайті Рубіжанської міської ради.

На розгляд сесії виноситься чотири питання:

Проектом рішення "Про затвердження переліку осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти" пропонується затвердити додатковий перелік з 52 осіб, яким буде встановлене індивідуальне опалення за бюджетні кошти.

Проектом рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 №39/5 "Про міський бюджет на 2018 рік" пропонується передати повноваження головного розпорядника бюджетних коштів у Рубіжному Рубіжанській міській раді, згідно з наказом Міністерства фінансів України від 20.09 2017 року № 793 "Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів".

Проект рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТОВ "БКФ" - це чергове земельне питання.

Найцікавішим звісно є ще один проект рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 №39/5 "Про міський бюджет на 2018 рік", яким передбачається:

1. за рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року, виділити додаткові кошти:

управлінню житлово-комунального господарства 28 тисяч гривень на корегування проектно-кошторисної документації 2015 року по об’єкту «Реконструкція частини гуртожитку по вул.Студентська, 28А, м. Рубіжне»;

фінансовому управлінню для 10% співфінансування проектів:

  • реконструкція автодороги по вул. Володимирська - 2,9 мільйони гривень,
  • капітальний ремонт дороги по вул.Б.Хмельницького - 799,4 тисячі гривень,
  • капітальний ремонт дороги по вул. Східна - 1,04 мільйони гривень,
  • капітальний ремонт дороги по вул. Будівельників – 357,2 тисячі гривень,
  • комплексного проекту «Покращення  доступу до якісних медичних послуг населенню м. Рубіжне» - 337,3 тисячі гривень; 

виконавчому комітету 71,4 тисяч гривень для 10% співфінансування проекту «Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Рубіжне».

2. За рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року по трансфертах з державного бюджету виділити додаткові кошти управлінню освіти в сумі 221,3 тисячі гривень для придбання підручників.

3. З резервного фонду міського бюджету виділити кошти управлінню житлово-комунального господарства у сумі 44,5 тисяч гривень на придбання матеріалів та паливо-мастильних матеріалів для КП «РВУВКГ».

Координатор руху "Сильні громади" у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!