20 сентября 2018

В ЛОДА обговорили план з консолідації суспільства на Луганщині

В ЛОДА обговорили план з консолідації суспільства на Луганщині

13 квітня за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Філя відбулась нарада з обговорення плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки громадськості у зазначеній сфері.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації відповідальних за розвиток культури, молоді та спорту, освіту, соціальний захист, взаємодію з громадськістю та ЗМІ, а також регіональний представник ПРООН Ганна Борова.

Під час наради обговорювались шляхи поглиблення міжсекторальної співпраці, залучення міжнародної технічної допомоги та грантів, підвищення рівня самосвідомості жителів Луганщини, формування пріоритетних напрямів роботи щодо консолідації суспільства.

Також керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану у поточному році роботу.

«Ми повинні наповнити конкретними та змістовними заходами обласну програму реалізації доручень Глави держави та Уряду задля дієвої та ефективної консолідації суспільства на Луганщині, оскільки для нас це надзвичайно актуально», – зауважив Сергій Філь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!