20 августа 2018

Не знаєте, які ролети підійдуть для вашого будинку?

тканевые ролеты

Тканинні ролети забезпечують комфортне освітлення, регулюючи інтенсивність сонячного світла, що проникає до приміщення. Прозорі конструкції розсіюють ультрафіолетові промені, оберігаючи меблі та декоративні покриття від вигоряння.

Затінюючі штори створюють атмосферу приватності, пропускаючи до приміщення достатню кількість світла, але обмежуючи вид із вікна. Є тканинні ролети, які зроблені зі світлонепроникних тканин. Вони забезпечують повну темряву.

Рух рулонних штор абсолютно синхронний і практично безшумний, а відстань між полотнищами мінімальна. Конструкцію нескладно встановити, вона з легкістю інтегрується в єдину систему управління освітленням.

Ви спантеличені з приводу того, який тип ролетів краще підходитиме для певної кімнати вашого будинку? Дослухайтеся наших порад, щоб полегшити ваше рішення.

Виміряйте вікна

Перш ніж виміряти, вирішуйте, який варіант конструкції ви хотіли б: посередині вікна або за його межами. Перший варіант пасуватиме для вікон у невеликих приміщеннях, які не мають великого простір поряд. Це також ідеально, якщо ви об'єднуєте свої ролети зі шторами. Для більших кімнат варто вибрати модель, яка закріплюється біля вікна та дозволяє блокувати більше світла.

Для ролетів, що встановлюються посередині, вимірюйте ширину заглиблення у найкоротшій точці та висоті. Для моделі, яка буде висіти зовні, виміряйте ширину та додайте 4 см до кожної сторони. Потім вимірюйте висоту вікна та додайте 15 см.

Визначтесь із видом

Ролети день ніч і інші рухаються вгору або вниз за допомогою шнура. Щоб додати оригінальності, коли вони відкриті, виберіть різні тканини з обох сторін.

Жалюзі мають смуги з дерева, металу чи пластику. Вони часто встановлюються у кухнях і ваннах: металеві або пластикові конструкції є практичним вибором для приміщень з високим рівнем вологості. Якщо ви хочете фільтрувати світло, вони також чудово підходять для офісу.

Римські штори надають приміщенню більш формальний вигляд. Вони виготовлені з тканини та мають складки. Ви можете зробити римські штори самостійно, купити їх готовими чи замовити. Сучасний ринок пропонує широкий вибір матеріалів. Використання сітки замість традиційних шнурів збільшить рівень безпеки виробу, а також значно покращить його зовнішній вигляд.

Вертикальні ролети висять і ковзають вбік при відкритті. Вони ідеально підходять для вікон із підлоги до стелі. Через це їх зазвичай використовують у дачних будинках або на деяких балконах.

Ролети можуть бути автоматизовані. Таким чином піднімати або опускати жалюзі та змінювати кут нахилу планок можна не вручну, кожен раз заново вибираючи потрібне положення, а натиском кнопки на панелі управління.

Візьміть до уваги наші рекомендації, щоб вам було легше визначитися з вибором конструкції, яка стане функціональною прикрасою вашого будинку чи офісу. Бажаємо успіхів!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!