17 января 2019

Для чого Бюджетний регламент міській раді?

бр

Бюджетний регламент – це можливість підвищити зрозумілість бюджетного процесу для громадян. Така раціоналізація бюджетного процесу робить документи, які впливають на бюджетні пріоритети (напрямки витрачання бюджетних коштів та перелік проблем для вирішення яких будуть передбачені кошти у бюджеті міста) більш зрозумілими для громадян, а рішення міської влади більш прозорими та обґрунтованими.

Тепер громада знатиме ЩО, ДЕ на сайті міської ради, у якій ФОРМІ та КОЛИ має бути оприлюдненим, ЯК і КОЛИ можна надати пропозиції до проекту документу та ЧОМУ надані пропозиції враховані чи відхиленні (пропозиції не лише громадян, але й депутатів міської ради).

Забезпечення стандартів прозорості, участі та доброчесності місцевої політики є вкрай важливим для ДОВІРИ до рішень міської влади.

Хочете створення кращих можливостей для врахування думки громадян в рамках бюджетного процесу у Вашому місті? Хотіли б більшої прозорості, зрозумілості та довіри до рішень щодо об’єктів, які фінансуються за кошти платників податків? Звертайтесь до експерту-консультанту проекту «Бюджети Лисичанська та Рубіжного: підзвітність та громадська участь», експерту Фундації Відкрите суспільство Івана Сікори.

Бюджети міст – це наші спільні гроші! Ми з Вами маємо повне право контролювати та впливати на перелік проблем, які мають вирішуватися за допомогою місцевих бюджетів.

ДОВІДКОВО:

Проекти Бюджетних регламентів для міст Лисичанськ та Рубіжне Луганської області розроблено на основі досі найбільш комплексного в Україні Індексу ПУД (прозорості, участі та доброчесності) місцевої соціально-економічної та бюджетної політики, який був апробований у 17 містах України.

Більше про проекти Бюджетних регламентів для Лисичанська та Рубіжного за посиланням.


Проект виконується в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Точка зору, відображена у цій публікації , є винятковою відповідальністю ГО “ЛОО “Солідарність” і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!