21 октября 2018

На Луганщині триває модернізація соціальних та інфраструктурних об’єктів

Строитель

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області зареєстровано дозволи на реконструкцію кількох освітніх закладів та об’єктів інженерної інфраструктури.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України. 

Зокрема, на замовлення управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації розпочато капітальний ремонт школи № 4 м. Старобільськ, що розташована за адресою квартал Ватутіна, 53-а.

Крім того, здійснюється термомодернізація будівлі НВК «Стельмахівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Шкільна, 5 у селі Стельмахівка Сватівського району.

У той же час, в області тривають роботи з модернізації та ремонту інженерних мереж і споруд у містах Кремінна, Лисичанськ та Старобільськ. Так, у Кремінній відбувається реконструкція магістральних і розвідних водопровідних мереж протяжністю 46,4 км. Замовником будівництва виступає Кремінська міська рада.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!