19 октября 2018

Депутат з Луганщини звернувся до Президента

Поезд

Політика Укрзалізниці по відношенню до Луганщини украй негативно впливає на інвестиційну привабливість регіону, а відповідно на темпи його відбудови, та темпи розвитку економічних зв’язків. Кількість візитів міжнародних організацій і фондів до Донецької області в рази більша, ніж до Луганської. І основною з причин цього є незручність транспортної інфраструктури Луганщини, а саме залізничного пасажирського транспорту, - вважає депутат Рубіжанської міської ради Денис Денищенко. 


На сьогоднішній день сполучення міста Рубіжне Луганської області зі столицею залізничним транспортом можливе двома потягами: № 138 «Лисичанськ-Хмельницький», що прибуває за півтори години до відкриття метро, другий поїзд № 45 «Лисичанськ-Ужгород» - за півтори години до закриття метро (о 04:05 і 22:31 відповідно).


Поїзд № 45/46 з Ужгорода до Лисичанська в УЗ призначили, відмінивши більш зручний для людей потяг № 134 Київ-Лисичанськ. Поїзд з Ужгорода до Лисичанська прибуває о 04:15 ранку! А у зворотному напрямку, з Лисичанська, вирушає о 6:25. Але ж Лисичанськ - прифронтова зона, за 20 км - війна. І у будь-яку мить, при загостренні ситуації на лінії розмежування, штаб АТО може закрити на ніч (з 20:00 до 06:00) блокпости між Лисичанськом-Сєвєродонецьком-Рубіжним. 

Оптимальним часом відправлення з Києва громадяни вважають час з 19:00 до 21:00 з прибуттям до Рубіжного у період з 09:00 до 10:00. А оптимальним часом відправлення з Рубіжного – о 20:00 з прибуттям до Києва у період з 08:00 до 09:00. 


Тому, відповідно до статей 13 та  19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» №93-IV від 11.07.2002 року, Денищенко направляє до Рубіжанської міської ради текст Звернення депутатів Рубіжанської міської ради Луганської області до Президента України, Народних депутатів України, Прем’єр-міністра України, голови Луганської ВЦА, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», міських, сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад Луганської області та просить:

  • Доручити апарату міської ради підготувати відповідний проект рішення;
  • внести проект рішення зі Зверненням до порядку денного 38 сесії Рубіжанської міської ради для затвердження тексту міською радою та направлення звернення адресатам.     
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!