17 августа 2018

Чи виконуються в Рубіжному рішення сесії?

Рубежное
Рішенням Рубіжанської міської ради №34/13 від 01.11.2017 «Про оприлюднення звітів про укладені договори особами публічного права, утвореними Рубіжанською міською радою» встановлено, що всі особи публічного права, утворені Рубіжанською міською радою у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 10 тисяч гривень, мають обов’язково оприлюднювати звіти про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі». 
 
Але наразі в системі ProZorro відсутня інформація про звіти щодо договорів до 50 тис.грн. ряду комунальних підприємств міста.
 
У зв’язку з цим, відповідно до ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» №93-IV від 11.07.2002 року, депутат Рубіжанської міської ради від фракції «Солідарність» Денис Денищенко звертається до міського голови С.І. Хортіва з вимогою про надання йому інформації щодо укладених комунальними підприємствами (без комунальних установ чи організацій) м. Рубіжне договорів на суми від 10 до 200 тис.грн. (у розрізі суми, дати, назви контрагента та конкретного предмету договору) за період з 01.11.2017 по 31.01.2018 року.
 
Автор Евгений Павлик
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!