23 сентября 2018

Волкер: самопроголошені "ЛДНР" повинні зникнути

Волкер

В українському конституційному устрої немає місця для псевдореспублік.

Як передає "5 канал", про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudsоn Institutе.

Волкер переконаний, що за допомогою миротворчої місії ООН окуповані території повернуться під контроль України. І саме тоді буде можливість провести повноцінні вибори. Спецпредставник США назвав відносні терміни, в які можна підготуватися для волевиявлення у Донецькій та Луганській областях: запустити процес стане можливим через півроку до розгортання миротворчих сил.

Також він підкреслив, що псевдореспубліки, створені Росією для політичного маскування її ролі, повинні зникнути, адже вони не відповідають Конституції України. 

"Мінські угоди спрямовані відновити суверенітет та територіальну цілісність України. І ці утворення мають зникнути", - підкреслив Волкер.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!