25 сентября 2018

Попаснянський райводоканал планує підвищити тарифи

КП «Попаснянський районний водоканал» планує підвищити тарифи

Про це повідомляється на сайті Попаснянської РДА.

КП «Попаснянський районний водоканал» (далі КП ПРВ) в рамках процесу встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) додатково інформує:

На теперішній час для споживачів послуг КП ПРВ діють тарифи, встановлені підприємству постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП):

для централізованого водопостачання і водовідведення:

для послуг з централізованого водопостачання, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

В порівнянні з 2016 роком зросли такі витрати: середня заробітна плата – на 43% (з 3680 грн. до 5244 грн. в місяць); середньозважена ціна на спожиту електроенергію – на 43% (з 1,735 до 2,488 грн./кВт з ПДВ); витрати реагентів на очистку води – на 159% (з 0,781 до 2,021 грн./м3 реалізованої води з ПДВ); вартість бензину – на 45% (з 20,35 до 29,60 грн./літр з ПДВ); вартість дизельного пального – на 56% (з 17,65 до 27,50 грн./літр з ПДВ). Діючі тарифи лише частково відшкодовують собівартість послуг, що надає підприємство.

В нижченаведеній таблиці подано інформацію про діючі тарифи, рівень відшкодування цими тарифами собівартості послуг, та заплановані тарифи, розрахунок яких було подано на розгляд до Попаснянської районної ВЦА:

В повідомленні звернули увагу, що діючі та заплановані тарифи не передбачають отримання підприємством прибутку з водопостачання та водовідведення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб – споживачів послуг водопостачання та водовідведення приймаються протягом 14 календарних днів з моменту опублікування статті за адресою: КП «Попаснянський районний водоканал», вул.Водопровідна, с.Білогорівка Попаснянського р-ну Луганської обл., інд 93310, тел. (06451) 7-37-96.

Подпишитесь на "Трибун" в вашем Telegram и Facebook. Оперативно и лаконично о самом важном

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!