26 сентября 2018

Дві сесії в один день: огляд проектів рішень 48 та 49 сесій Рубіжанської міськради

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

25 квітня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 48 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 36 питань, 15 з яких земельні питання.

Окрім того, 25 квітня, одразу по закінченні 48 сесії пройде позачергова 49 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним позачергової сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 2 питання.

Та все по черзі, тому розпочнемо з огляду проектів 48 сесії.

Більшу частину проектів рішень можна виділити у декілька блоків.

Перший блок питань – звіти про виконання програм.

У цьому блоці 11 проектів рішень. Найбільш цікавими з них є:

1. Про звіт щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Рубіжне на 2017 рік. Повний текст документу можна переглянути за посиланням, та найцікавішим можна виділити той факт, що лише 7% інвестиційних проектів у 2017 році були виконані за рахунок міського бюджету, ще 58% - за кошти держави та 35% - за кошти інших донорів.

2. Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за І квартал 2018 року, основні показники якого представлені нижче.

3. Про виконання у 2017 році Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом та за надані послуги зв’язку у м. Рубіжне на 2017 рік. Згідно звіту проїзд компенсовано 198 пільговикам, а телефонний зв’язок 567.

4. Про виконання програми природоохоронних заходів м.Рубіжне за 2017 рік. Згідно документу у 2017 році Програма виконана менш ніж на 10%.

5. Про хід виконання у 2017 році Програми утримання та ремонту об'єктів благоустрою м Рубіжне на 2016-2020 роки. Згідно документу Програма у 2017 році виконана лише на 68%, причому на статтю «Регулювання чисельності безпритульних тварин» витрачено лише третину від запланованого, а на ремонт міського парку та встановлення «лежачих поліцейських» не витрачено ні копійки при плані 2,3 мільйони гривень.

Ще п’ять питань можна виділити у блок змін до рішень.

Найбільш цікавим є проект рішення «Про внесення змін до Програми утримання та ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Рубіжне Луганської області на 2018-2021 роки.» Основні зміни у програмі представлені нижче.

Окремо можна виділити проект рішення «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Рубіжанської міської ради на 2018 рік», яким пропонується встановити ставку податку на рівні 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

Проектом рішення «Про затвердження переліку осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти» пропонується додати до існуючого переліку ще 56 осіб.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 №39/5 «Про міський бюджет на 2018 рік» пропонується:

1. за рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року виділити додаткові кошти:

управлінню житлово-комунального господарства:

  • у сумі 102,2 тисяч гривень по програмі "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" для завершення проекту "Капітальний ремонт м'якої покрівлі ОСББ "Будівельників 22";
  • у сумі 100 тисяч гривень на капітальний ремонт козирків над входами в під'їзди житлових будинків;
  • у сумі 100 тисяч гривень на відновлення системи водопостачання та водовідведення житлових будинків (капітальний ремонт);
  • у сумі 100 тисяч гривень на оплату робіт КП ДЕП по благоустрою міста у зв'язку зі збільшенням об’єму робіт;
  • у сумі 100 тисяч гривень на оплату робіт ДКП "Люмен" КП "Міськсвітло" на утримання зовнішнього освітлення;

виконавчому комітету у сумі 50 000,00 грн. на придбання копіювального апарату  та кольорового принтера з 4 картриджами.

управлінню праці та соціального захисту населення у сумі 40 000,00 грн. для оплати судового збору та інших судових витрат.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

На позачергову 49 сесію Рубіжанської міської ради виноситься два проекти рішень:

Проект «Про отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження проекту енергозбереження на об’єктах вуличного освітлення міста Рубіжне Луганської області», яким пропонується дати згоду на отримання гранту в сумі 420 тисяч євро від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження проекту енергозбереження на об’єктах вуличного освітлення міста Рубіжне Луганської області».

Проект «Про затвердження Статуту комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рубіжанської міської ради» у новій редакції».

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!