21 января 2019

Професійний підхід до питання вибору меблів для дому та офісу

офисный шкаф

Вибір меблів – складна справа, яка супроводжується безліччю питань. На сучасному ринку величезна кількість виробів, й нелегко зробити правильний вибір. Облаштовуючи домашній кабінет або робоче місце, прекрасним рішенням буде офісне крісло купити та придбати якісний стіл. Оформляючи дитячу кімнату для підростаючих малюків, краще купити дитячі дивани – на них зручно спати вночі, а вдень вони звільнять місце для ігор і розваг.

Сучасний вибір – якість та комфорт

Одним з основних параметрів вибору меблів для офісу й дому сьогодні стала функціональність. Не менш важливі й інші критерії – ергономічність, дизайнерське рішення та стиль.

Якісні меблі відрізняються довгим терміном служби – він залежить не тільки від матеріалів, з яких виконано виріб, але й від якості фурнітури, а також кваліфікації майстра, який збирав і встановлював меблі.

Для офісу

На робочому місці багато людей проводять велику кількість часу, тому до офісних меблів пред'являють високі вимоги. В кожній зоні офісу інтер'єр повинен виконувати свої функції:

• У приймальні та залі переговорів - важливий комфорт і стиль, тому тут доречні дивани, крісла, невеликі столи,

• У робочій зоні персоналу – зручність безпосередньо впливає на ефективність роботи: якісні ергономічні стільці, крісла та столи допоможуть працівникам зосередитися,

• У кабінеті керівництва – вишуканість і строгий стиль налаштують на прийняття вірних рішень.

Для дому

Підбір меблів для будинку починають, коли вже зроблений основний ремонт і обраний стиль кімнат, тому основна вимога-відповідність обраному напрямку дизайну. Важливо підібрати таку колірну гамму, щоб надати кімнатах простір і світло.

Для дитячих кімнат зазвичай виробники пропонують яскраві і насичені тони – дивани, стільці та інші меблі приємно радує око та дарує відчуття свята. Пам'ятайте про функції, які повинні виконувати меблі:

• Диван або ліжко – місце відпочинку дитини,

• Для навчання й занять творчістю знадобиться стільчик і столик,

• Біля дивана бажано поставити тумбочку або невеликий стіл,

• Шафа і комод для зберігання одягу та взуття,

• Стелажі для іграшок і книг.

Це основні завдання, які виконують меблі в дитячій кімнаті. І кожна сім'я визначає що додати, виходячи з розмірів приміщення, бажань малюка і батьків.

Де придбати вигідно і легко?

Величезна кількість меблевих магазинів є в кожному місті, але у всіх них є один спільний недолік – невеликий вибір виробів, які представлені в каталозі.

Хочете придбати якісні меблі для дому та офісу? Кращі пропозиції вас чекають на порталі спеціалізованого магазину АМебли.


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!