21 октября 2018

Поточний ремонт доріг у Сєвєродонецьку. Як громаді не дати заробити на собі двічі.

Координатор руху "Сильні Громади" у місті Сєвєродонецьк

20171108_100912.jpg

У середу 8 листопада мешканці вулиці Лісна звернулися до клубу «Ефективне місто» за допомогою. Багато років вони вимагали від органів місцевого самоврядування відремонтувати їх вулицю. За 30 років вона перетворилася майже на суцільний жах. І от, нарешті, приїхала бригада робітників та стала зрізати пошкоджений асфальт.

20171108_100918.jpg

Проте раділи вони не довго. Вже наступного дня стало зрозуміло, що ремонт не буде проводитися якісно. Виконуючи, так званий, поточний ремонт, там де потрібно було зробити капітальний, працівники бригади ДП ЛСУ №10 засипали суміш піску чи то з землею, чи то з просіяним сміттям. На їх думку, цього достатньо для того щоб підготувати вибоїну до зчеплення з новим асфальтом.

20171108_102211.jpg

Згідно з нормами проведення поточного ремонту дорожнього покриття, на місті піску повинен був бути принаймні щебінь. Проте привезений щебінь чомусь опинився за межами дорожнього полотна. А саме безпосередньо біля приватних будинків. Чому так сталося, ніхто з присутніх пояснити не зміг.

20171108_103028.jpg

Ремонтна бригада відмовилася надавати жодні документи, навіть наряд на проведення робіт. Але після виклику поліції та журналістів обласного телеканалу, розмова перейшла в іншу площину. Заява мешканців вулиці та активних громадян щодо неякісного виконання ремонтних робіт була прийнята двома нарядами патрульної поліції. Реакція керівників КП «Сєвєродонецькомунсервіс», як замовників цих ремонтних робіт після цих заходів не забарилася. Вже сьогодні, 9 листопада, з ям було прибрано сміття та закладено щебінь.

P71109-131943.jpg

Наразі питань багато. Проте клуб «Ефективне місто» буде слідкувати за подальшим перебігом цих ремонтних робіт. Бо найголовніший висновок що можна зробити з цієї гучної ситуації, це те що тільки свідома та активна позиція громадян може змінити поточний стан речей. Тому учасники клубу закликають мешканців Сєвєродонецька долучатися до спільної роботи задля доброустрою рідного міста.

Найближчий тиждень учасники клубу будуть збирати будь яку інформацію від містян щодо необхідності ремонту тих чи інших ділянок доріг, у тому числі між квартальних переїздів, тротуарів та освітлення, щоб передати зібрані матеріали місцевому самоврядуванню та домогтися включення найгостріших ділянок до плану ремонтних робіт на наступний рік. Тож долучайтеся до нашої ініціативи та надсилайте будь яку інформацію на пошту gromady.sever@gmail.com.

21616613_1473069719440380_446600015_o.png

Клуб «Ефективне місто» засновано задля відкритого обговорення та напрацювання концепції вирішення проблем доріг у місті. Учасниками клубу стали громадські діячі, депутати місцевого самоврядування та активні громадяни Сєвєродонецька. Ідея клубу полягає в тому, щоб знайти успішні приклади, де об’єднання зусиль місцевого самоврядування та активної громадськості дозволило б вирішити міські проблеми. Клуб «Ефективне місто» - платформа де небайдужі мешканці змогли б розробити та запропонувати місцевій владі свої пропозиції для вирішення проблеми. Тож запрошуємо всіх долучатися та спільними зусиллями змінювати рідне місто на краще.

Координатор руху «Сильні громади» у Сєвєродонецьку Тетяна Бондаренко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!