22 сентября 2018

"Говорить Донбас" - нова україномовна газета

Вийшов друком перший номер нової україномовної газети на Донеччині та Луганщині. Це офіційно зареєстроване видання, яке призначене для поширення на території проведення АТО.
 
Метою видання є просування української мови, протидія російській пропаганді, популяризація воєнних формувань, що захищають Україну від країни-агресора.
 
Засновник та редактор – Сергій Пархоменко, який є співкоординатором Антипутінського інформаційного фронту, редактором УІС, директором Центру зовнішньополітичних досліджень.
 
Завдання поширювати газету взяли на себе волонтери  Координаційного центру допомоги, учасники АТО та їх родини, активісти "Сили людей" Маріуполя, а також громадський діяч, донеччанин Станіслав Федорчук. Завдяки їх допомозі видання вже побувало в Золотому, Маріуполі, Авдіївці, Сіверодонецьку, Верхньоторецькому, Красногорівці, Гнутовому, Павлополі, Широкиному, Чермалику. 
 
Автор Юлія Кіян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!