21 сентября 2018

Чому в Рубіжному найдорожчі тварини?

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

У зв'зку з тим, що головні розпорядники бюджетних коштів нарешті оприлюднили свої бюджетні програми, починаємо цикл статей, де покажемо наскільки відрізняється вартість тих чи інших послуг у Рубіжному, порівняно з іншими містами області та України.

Почнемо з найулюбленішого - з ЖКГ.

На 2018 рік управління ЖКГ Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська запланували таку статтю, як "Регулювання чисельності безпритульних тварин".

Так у Сєвєродонецьку планують виловити 312 тварин, у Лисичанську - 56, а у Рубіжному - 100.

При цьому середня вартість відлову однієї тварини також істотно відрізняється. Якщо Сєвєродонецьку цю послугу нададуть за 700 гривень то Рубіжному вона обійдеться на 30% дорожче, тобто цілих 1000 гривень.

У перерахунку на кількість тварин виходить, що Рубіжне планує переплатити аж на 30 000 гривень більше, ніж могло б. Хіба проблема укласти договір з тією ж фірмою та за тією ж ціною, що й сєвєродончани й зекономити немаленьку суму?

Довідково:

Вся інформація взята з відповідних розділів міських рад. Якщо Вам складно шукати паспорти бюджетних програм на сайтах міських рад, але є бажання проаналізувати їх самостійно, то всі ці документи доступні в одному місці на гугл-диску за наступним  посиланням.

Координатор руху "Сильні громади" в Рубіжному Євген Ільченко

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!