19 августа 2018

В Сєвєродонецьку викрили серійного крадія ліфтового обладнання

В Сєвєродонецьку викрили серійного крадія ліфтового обладнання

54-річного чоловіка, що протягом листопада-грудня 2017 року скоїв більше 15 крадіжок буферних пружин ліфта, затримали поліцейські в м. Сєвєродонецьку. Крадію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.

Про це повідомляє Відділ комунікації Нацполіції Луганської області. 

З середини листопада до Сєвєродонецького відділу поліції почали надходити повідомлення про крадіжки ліфтового обладнання на території міста.

"Враховуючи суттєвий суспільний резонанс злочину, на його розкриття було залучено увесь особовий склад міського відділу поліції. В посиленому режимі несення служби правоохоронці патрулювали вулиці Сєвєродонецька, перевіряли пункти ймовірного збуту викраденого майна та осіб, які можуть бути причетні до скоєння вказаного правопорушення.

В результаті кропіткої роботи з відстежування злочинця, збору свідчень та вилучення речових доказів, поліцейські вийшли на слід злочинця", - йдеться в повідомлені.

За данними відомства, нині 54-річний місцевий мешканець, що, до речі, раніше працював з ліфтовим обладнанням, дає свідчення за всіма фактами крадіжок.

 Всі факти внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України «Крадіжка». Вилучені речові докази спрямовані на проведення експертизи. Встановлюється сума завданих збитків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!