21 сентября 2018

Бюджетний регламент міста Рубіжного підтримують депутати та громадськість

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

25 січня у місті Рубіжне відбувся круглий стіл «Бюджетний регламент міста Рубіжного: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів». Захід проводився в рамках проекту «Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь».

Основними цілями круглому столу були презентація та погодження проекту Бюджетного регламенту м. Рубіжне, що був оприлюднений та пройшов обговорення протягом вересня-грудня 2017 року, перед його поданням до міської ради.
За результатами круглого столу була составлена наступна резолюція:

підтримати звернення до міського голови щодо оприлюднення проекту Бюджетного регламенту на сайті міської ради, як проект рішення, та створення робочої групи для його доопрацювання чи включення частини його положень до проекту Бюджетного регламенту, розробленого спеціалістами виконавчих органів ради.

Резолюцію підтримали депутати декількох фракцій Рубіжанської міської ради та громадські організації міста. Тому, заручившись підтримкою депутатів Рубіжанської міської ради, команда проекту «Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь» повторно звернулась до міського голови Сергія Хортіва с пропозицією щодо оприлюднення проекту Бюджетного регламенту на сайті міської ради, як проект рішення, та створення робочої групи для його доопрацювання чи включення частини його положень до проекту Бюджетного регламенту, розробленого спеціалістами виконавчих органів ради.


Проект виконується в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Точка зору, відображена у цій публікації , є винятковою відповідальністю ГО “ЛОО “Солідарність” і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!