19 сентября 2018

У Сєвєродонецьку активісти та депутати проведуть тренінг “Чим депутат може бути корисний?”

Координатор руху "Сильні Громади" у місті Сєвєродонецьк

29472218_1750453788382265_1008942617318129664_n

Вирішення місцевих проблем потребує вміння громадян комунікувати з місцевими депутатами, які наділені широкими повноваженням у впливі на вирішення місцевих проблем. Тому рух “Сильні громади” ГО «Центр ЮЕЙ» організовує цикл тренінгів задля підняття рівня знань серед активістів щодо можливостей залучення місцевих представників влади до вирішення різноманітних проблем, що підвищить спроможність і можливість місцевих активістів впливати на врядування та вирішувати проблеми міст.

Такі тренінги, окрім Сєвєродонецька, в рамках плану заходів руху “Сильні громади” ГО «Центр ЮЕЙ», відбудуться ще в 11 громадах Сходу України та будуть поєднувати у собі практичний та теоретичний аспект.

Практичний та теоретичний аспект буде реалізовано завдяки презентації можливостей депутатів у вирішенні місцевих проблем та подальшому обговоренню проведеного аналізу їх діяльності у цьому напрямку.

Крім того, планується долучення до заходу місцевих депутатів, які матимуть можливість розповісти про свій досвід вирішення місцевих проблем разом з місцевою владою та громадянами.

Під час заходу кожному бажаючому депутату, представникові політичної партії чи громадської організації буде надано слово для коментарів та обговорення.

Час проведення: 16.00 – 17.00

Місце проведення: Кризовий медіа центр «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54)

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Додаткова інформація:

050 422 52 13 Бондаренко Татьяна

gromady.dn.ua, fb.com/gromady.dn.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!