25 сентября 2018

Обговорення результатів громадського моніторингу діяльності у сфері управління комунальним майном

нп1

15 травня у Новопсковській ОТГ пройшов круглий стіл з обговорення результатів громадського моніторингу діяльності адміністрації Новопсковської об'єднаної територіальної громади Луганської області у сфері управління комунальним майном.

У заході взяли участь секретар селищної ради, керуюча справами Новопсковської ОТГ, представники відділу житлово-комунального господарства та комунальних підприємств.

Під час круглого столу місцевий експерт проекту "Проведення громадського моніторингу діяльності адміністрації Новопсковської об'єднаної територіальної громади Луганської області у сфері управління комунальним майном" Тетяна Бондаренко та експерт-консультант проекту, заступник директора "Громадського інституту розвитку регіональних ініціатив", Микола Шуліко, представили учасникам попередні результати громадського моніторингу та проект рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків.

Також підчас заходу було проведено анкетування представників комунальних підприємств стосовно питань управління комунальним майном ОТГ.

Офіційне обговорення результатів громадського моніторингу та представлення рекомендацій адміністрації ОТГ та громадськості відбудеться вже 18 травня 2018 року на заключній прес-конференції проекту.


Ініціатива «Проведення громадського моніторингу діяльності адміністрації Новопсковської об'єднаної територіальної громади Луганської області у сфері управління комунальним майном» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми відновлення та розбудови миру. Точка зору, відображена у цій публікації, є винятковою відповідальністю ГО “ЛОО “Солідарність” і може не співпадати з точкою зору Програми Розвитку ООН і/або Європейського Союзу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!