14 декабря 2018

Луганщина в небезпеці: як захистити своє майбутнє

Україна переживає особливий етап своєї історії. Рішуче порвавши із комуністичною імперією - СРСР, ми сплачуємо дорогу ціну за нашу незалежність. Десятки тисяч життів віддано у боротьбі за свободу українців від Росії, яка прагне зберегти владу над духовним життям українців, використовуючи владу церкви. За ці роки мільйони українців усвідомили себе самостійним і гідним народом, неодноразово демонструючи це в боротьбі із ворогами нашої державності, нашої історії, нашої мови і духовності.  Процес самовизначення і в церковній сфері підходить до свого завершення. Москва ніколи добровільно не відпустить Київ, всяк прагнутиме завадити нам у наших прагненнях бути вільними. 

У церквах Луганської області продовжують орудувати спільники країни-агресора з філії ФСБ. Вони називають "братьями-славянами" тих, чиї руки по лікоть у крові українців, тих, хто приніс біль у мирні українські міста, і тих, хто зруйнував мільйони доль. Ми повинні згуртуватися та позбутися Московського патріархату раз і назавжди.

Пишіть в коментарях або на пошту nezalejnacerkva@meta.ua, якщо вам відомі особи, які, прикриваючись рясою, агітують за "рускій мір" і намагаються перешкодити бажанню українців мати свою власну, від Москви незалежну Єдину помісну православну церкву. Злочинці будуть покарані!Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!